top of page

Ķirurģijas un traumatoloģijas nodaļa atsāk pacientu uzņemšanu

31.08.2021.

Kuldīgas slimnīcas Ķirurģijas un traumatoloģijas nodaļa no 1.septembra atkal ir gatava uzņemt pacientus, nodrošinot gan plānveida operācijas, gan veselības aprūpi pacientiem ar akūtām veselības problēmām.


Pacientiem, kas gaidīja uz plānveida operācijām, informācija par pārcelto operācijas laiku tiek sniegta, sazvanot katru pacientu individuāli.


Reaģējot uz epidemioloģisko situāciju, Ķirurģijas un traumatoloģijas nodaļa no 20.augusta pārtrauca jaunu pacientu uzņemšanu, nodrošinot veselības aprūpi nodaļā esošajiem pacientiem, kas atveseļojās pēc operācijām vai stacionēšanas ar akūtiem veselības traucējumiem. Lēmums neuzņemt pacientus tika pieņemts, lai savlaicīgi novērstu Covid -19 draudus plašākiem ierobežojumiem slimnīcā.


Kuldīgas slimnīca vērš uzmanību, ka situācijas, kad Covid- 19 infekcijas riska dēļ ir jāpārtrauc vai jāierobežo veselības aprūpes pakalpojumi, ir ārkārtas veids, kā risināt infekcijas izplatīšanās draudus ārstniecības iestādē. Tā nav idienišķa situācija - tas ir slogs medicīnas sistēmai kopumā un cilvēkiem, kas infekcijas riska dēļ nevar savlaicīgi saņemt veselības aprūpi, rada veselības pasliktināšanās risku, dažkārt pat apdraud dzīvību. Iedzīvotāji tiek aicināti šādas situācijas uztvert nopietni, vienlaikus atgādinot, ka pašlaik vienīgais veids, kā iegūt kolektīvo imunitāti pret Covid - 19, ir vakcinēšanās.


 


Commenti


bottom of page