top of page

Ļauts apciemot pansionāta iedzīvotājus

22.04.2021.

Kuldīgas slimnīcas Ilgstošas sociālās aprūpes nodaļas iemītnieces Vija Rezevska un Velta Buže kavē laiku ar galda spēlēm.

Ārkārtējai situācijai valstī beidzoties, Kuldīgas slimnīcas Ilgstošas sociālās aprūpes nodaļā atkal atļauj apmeklēt tuviniekus, ievērojot dažādus drošības pasākumus.


Vienā reizē atļauts ierasties ne vairāk kā vienam cilvēkam, ja vien apmeklētāji nav ģimenes locekļi no vienas mājsaimniecības. Ciemošanās laiks - līdz 15 minūtēm. Pansionāta iemītnieku apciemošana iepriekš jāsaskaņo ar administrāciju, zvanot pa tālruni 29355059 vai 29375433. Apmeklētājiem tiek noteikts laiks, kurā apciemot senioru. Šāda kārtība paredzēta, lai varētu ievērot distancēšanās noteikumus un maksimāli izvairīties no kontakta ar citiem cilvēkiem.


Tuvinieku ciemošanās tiek organizēta, ievērojot 2 metru distanci, lietojot sejas aizsargmasku un dezinficējot rokas. Apciemojot gulošus iemītniekus, viesiem jālieto ne tikai sejas aizsargmaska, bet arī vienreizlietojamais halāts un cimdi, kurus nodrošinās nodaļas personāls.


Apmeklējums tiek organizēts atsevišķā telpā vai labu laikapstākļu gadījumā – laukā (izņemot gulošiem senioriem).


Pirms ciemošanās katrs apmeklētājs tiek reģistrēts, norādot vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju un plānotās viesošanās ilgumu. Šāda reģistrācija tiek veikta gadījumam, ja būs nepieciešama epidemioloģiskā izmeklēšana. Tāpat apmeklētājiem jāparakstās par to, ka pēdējo 14 dienu laikā nav atradušies ārvalstīs, kas Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā publicēta kā valsts, uz kuru ir attiecināmi īpašie piesardzības un ierobežojošie pasākumi, kā arī nav bijis ciešs kontakts ar inficētu personu vai cilvēku, kurš atrodas mājas karantīnā, un nav COVID-19 raksturīgo klīnisko simptomu.


Arī turpmāk ir iespējams senioriem nodot sūtījumus, taču tiem jābūt ievietotiem slēgtā un mitruma izturīgā iepakojumā, kas ir viegli dezinficējams, norādot seniora vārdu un uzvārdu.

コメント


bottom of page