top of page

Šī gada 100. jaundzimušais – meitene Emma Emiliana

29.03.2023.

Kuldīgas slimnīcas galvenais ārsts Edgars Siliņš un galvenā māsa Laura Prelgauska sveic Kuldīgas slimnīcas 2023.gada 100. jaundzimušo Emmu Emilianu un māmiņu Deinu Danielu Dzirko

2023. gada 100.bērniņš - meitene Emma Emiliana ar vecmātes Ingas Losānes palīdzību tika sagaidīta 27.martā. Ieturot jauko tradīciju Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā sveikt apaļā simta jaundzimušos, viņu apciemoja Kuldīgas slimnīcas galvenais ārsts Edgars Siliņš un galvenā māsa Laura Prelgauska.


Kuldīgas slimnīcas 100. jaundzimušais šogad ir meitene Emma Emiliana. Aizputnieku Deinas Danielas Dzirko un Krista Kristapa Šternberga ģimenē viņa ir pirmais bērniņš. Emma Emiliana ir dzimusi ģimenes dzemdībās, un māmiņa Deina atzīst, ka otrās pusītes klātbūtne dzemdībās ir bijusi ļoti atbalstoša.


Jautāta par meitiņas vārda izvēli, Deina Daniela atklāj, ka tā nav nejauša – tā kā abiem vecākiem ir divi vārdi, turklāt ar vienādiem vārdu pirmajiem burtiem, tad šķitis likumsakarīgi arī meitiņai izvēlēties vārdu pēc šāda principa.


Ģimenēm, kuras savu mazulīti vēl tikai gaida, abi jaunie vecāki novēl: “Saticību, daudz mīlestības, protams, veselību un daudz spēka. Vēlāk arī labu miedziņu!”


Emmu Emilianu un viņas māmiņu sirsnīgi sveica Kuldīgas slimnīcas galvenais ārsts Edgars Siliņš un galvenā māsa Laura Prelgauska. Ar dakteres R.Irbes gādību, mazulīte dāvanā saņēma arī krāšņo sedziņu no Amerikas latviešu Ev. Lut. Sv. Trīsvienības Draudzes šūšanas grupas “Dūriens pie dūriena” Milvokos (Milwaukee) Viskonsinas štatā, ASV


2023.gada 100.mazulīti sagaidīt palīdzēja vecmāte Inga Losāne. Šogad Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā sagaidīti jau 47 meitenes un 54 zēni.


Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļu izvēlas māmiņas ne tikai no Kuldīgai tuvākajiem novadiem, bet arī no Ventspils, Liepājas, Rīgas. Māmiņas šeit atgriežas dzemdēt arī otro un trešo bērniņu. Pozitīva pieredze, lielisks personāls, pieejami ginekologi - dzemdību speciālisti, moderns, kvalitatīvs aprīkojums, patīkama vide - tie ir priekšnosacījumi drošām dzemdībām Kuldīgas slimnīcā.


Gaidām pavasara bērniņus piedzimstam Kuldīgā!


Comments


bottom of page