top of page

1.oktobris - Starptautiskā senioru diena

01.10.2023.

Kuldīgas slimnīca nu jau septīto gadu bez veselības aprūpes nodrošina arī sociālo aprūpi tiem cilvēkiem, kuri bez speciālistu atbalsta savas vajadzības nodrošināt nevar. Lielākoties šie cilvēki ir seniori un Starptautiskā senioru diena ir mazie svētki visās trīs Kuldīgas slimnīcas Ilgstošas sociālās aprūpes nodaļās.


Šogad, atzīmējot Starptautisko senioru dienu, sveicām ne tikai Kuldīgas slimnīcas ilgstošas sociālās aprūpes nodaļu seniorus, bet arī aktīvos Kuldīgas pensionāru apvienības “Rumbiņa” dalībniekus, kas bija ieradušies ciemos ar īpaši veidotu apsveikuma programmu.


Seniori ir kā dzīvās grāmatas, kas mums atklāj vērtīgas zināšanas. Cieņa pret viņiem ir kā zieds, kas plaukst mūsu sirdīs, atzīstot viņu vērtību un iegūtās mācības.

“Seniori senioriem” – ar tādu devīzi aktīvā Rumbiņa iepriecināja Kuldīgas slimnīcas ilgstošas sociālās aprūpes nodaļas seniorus, radot prieku un svinīgu noskaņojumu.

“Prieks, ka mūsu iemītnieki varēja izbaudīt svētku sajūtu koncertā, ko sagatavojuši aktīvie seniori, īpaši piedomājot par repertuāru. Liels paldies visu vārdā!” pateicas Kuldīgas slimnīcas Ilgstošas sociālās aprūpes Kuldīgas nodaļas vadītāja Dace Upleja.

Un kas gan ir svētki bez gardumiem! Kā saldu sveicienu svētkos, gan “Rumbiņa”, gan visu trīs nodaļu seniori saņēma arī Kuldīgas slimnīcas meistarīgās konditores Ilzes ceptās “Vecrīgas” .


Veselību un dzīvesprieku visiem senioriem!

Comments


bottom of page