top of page

Aicinām iepriecināt mazos pacientus Kuldīgas slimnīcā

05.12.2022.

Kuldīgas slimnīcas bērnu nodaļā ar dažādām saslimšanām, kuras nevar izārstēt mājas apstākļos, šogad ir ārstējušies 427 bērni. RSV vīrusa izplatības dēļ, bērnu skaits nodaļā palielinās ik dienu. Nepatīkamās izjūtas par procedūrām un atrašanos prom no ierastās vides palīdz mazināt pārsteigums no Drosmes kastes. Tās satura papildināšanā aicināts iesaistīties ikviens, kurš vēlas iepriecināt Kuldīgas slimnīcas mazos pacientus.


Atrašanās slimnīcā vienmēr ir saistīta ar papildus uztraukumu – prom no ierastās vides mājās, procedūras, izmeklējumi. Drosmes kastes mērķis ir iepriecināt mazo pacientu, lai novērstu uzmanību no veicamajām procedūrām un ar mazu dāvaniņu uzslavētu par pacietību vai nomierinātu, ja procedūra bijusi sāpīga.


Pieaugot bērnu skaitam nodaļā, Drosmes kastes saturs strauji tukšojas. Lai mazajiem pacientiem prieka nepietrūktu, papildināt Drosmes kasti aicināts ikviens. Rotaļlietas, krāsojamie piederumi, materiāli veidošanai, konstruēšanai rotiņas, mīļlietiņas, spēles, ir tas, kas bērnus iepriecina un ļauj interesantāk pavadīt atveseļošanās laiku slimnīcā.


Drosmes kastes ideju Kuldīgas slimnīcas bērnu nodaļā laika gaitā ir atbalstījuši gan darba kolektīvi, gan draugu apvienības, gan skolēni, gan bērnu dārza grupiņas.

“Šī ir laba ideja ikvienam, kurš vēlas paveikt kaut ko iedvesmojošu un būt pārliecinātam, ka rūpes nav bijušas veltīgas. Jo bērna prieks ir visskaistākā, vispatiesākā pateicība, ko varam saņemt atpakaļ!”, garantē Kuldīgas slimnīcas Bērnu nodaļas vadītāja Ieva Zemarāja.

Mazajiem pacientiem vienmēr vajag daudz drosmes un lielu izturību, lai pārciestu procedūras un veiksmīgi atveseļotos. Par iespēju piepildīt Kuldīgas slimnīcas Bērnu nodaļas Drosmes kasti var sazināties, zvanot pa tālruņiem 63374020, 25415165 vai rakstot uz kuldigasslimnica@kuldiga.lv


Comments


bottom of page