top of page

Aicina balsot par labākajiem mediķiem

25.01.2021.

No 25. janvāra līdz 1. martam iedzīvotāji aicināti godināt veselības nozares profesionāļus, balsojot par labākajiem mediķiem "Gada balvu medicīnā 2020".


Latvijas veselības nozares nozīmīgākais pasākums "Gada balva medicīnā" šogad notiks jau 11. reizi.


“Būt par mediķi un kalpot dzīvībai un cilvēkam gan ikdienā, gan krīzēs, ir misija, ko apsolās pildīt ikviens veselības aprūpē strādājošais. Tāpēc vislielāko cieņu un pateicību šajā grūtajā laikā ir pelnījuši visi Latvijas medicīnas darbinieki, kas izrādījuši apbrīnojamu garīgo un fizisko izturību cīņā par sabiedrības veselību. Vienlaikus viņu vidū ir cilvēki - redzamie, bet visbiežāk - neredzamie varoņi, kas ar savu darbu paplašina medicīnas zinātnes un prakses robežas, ceļot arvien augstāk arī cilvēcības un humānisma latiņu. Tie ir cilvēki, kas pelnījuši saņemt "Gada balvu medicīnā", uzsver Latvijas Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece.


"Gada balvas medicīnā" pasniegšanas pasākumu organizē Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Veselības ministrija, Latvijas Jauno Ārstu Asociācija un Latvijas Māsu asociācija, kā arī Latvijas Universitāte un Rīgas Stradiņa universitāte.

コメント


bottom of page