top of page

Ambulatorās konsultācijas var saņemt bez Covid-19 testa

31.10.2021.

Pēc medijos izskanējušās, Veselības ministrijas paustās, informācijas, ka no 1.novembra būs jāveic Covid- 19 ātrais antigēnu tests, lai iekļūtu ārstniecības iestādēs, pacienti interesējās, kā rīkoties, ja ir pieraksts pie ārsta Kuldīgas slimnīcā.


Ambulatorās konsultācijas pie ginekologa, traumatologa, ķirurga, pulmanologa, anesteziologa, nefrologa, gastroenterologa, urologa un paliatīvās aprūpes speciālista, Kuldīgas slimnīcā pašreiz ir pieejamas bez Covid – 19 testa veikšanas. Ja ir pieraksts pie kāda no minētajiem speciālistiem, aicinām to veikt ieplānotajā laikā, jo Veselības Ministrijas iecere pagaidām netiks īstenota.


Vakcinētām personām, lūgums, kopā ar personas apliecinošu dokumentu, reģistratorēm uzrādīt derīgu Covid- 19 vakcinācijas sertifikātu.


! Tomēr, pirms ierodaties ārstniecības iestādē, aicinām kritiski izvērtēt savu veselību. Uz ārstniecības iestādi noteikti nevajag nākt, ja Jums ir:

  • pozitīvs Covid- 19 tests,

  • esat Covid-19 saslimušas personas kontaktpersona,

  • jebkādi elpceļu saslimšanas (kaut vai tikai iesnas) vai vīrusa klātbūtnes simptomi.

! Jūtieties slikti, atceliet pierakstu un palieciet mājās!

Kuldīgas slimnīcas Centrālās reģistratūras tālrunis uzziņām : 63374000.


Atgādinām – ienākot ārstniecības iestādē, lietojiet sejas masku, dezinficējiet rokas, ievērojiet divu metru distanci! Ievērojiet ierobežojumus un vakcinējieties, kas to vēl nav izdarījuši!
Comentarios


bottom of page