top of page

Apbalvo Rehabilitācijas nodaļas vecāko fizioterapeiti

18.09.2020.

Vakar, 17. septembrī Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas vecākā fizioterapeite Dana Paiča (ex Voitko) saņēma balvu nozīmīgajā gada notikumā veselības nozarē – “Gada balva medicīnā 2019”. Viņa apbalvota nominācijā “Gada funkcionālais speciālists”.


Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācija nodaļā D. Paiča strādā kopš tās atvēršanas 2013. gadā. Par nozīmīgāko veikumu viņa uzskata nodaļas komandas izveidi. Kāds pacients D. Paiču raksturojis ar vārdu “sirdsspēja”. Viņa ir profesionāla, līdzjūtīga un spēj motivēt savus pacientus.


“Kad ar vēdersāpēm nonācu Kuldīgas slimnīcas Bērnu nodaļā, nospriedu, ka mācīšos par dakteri. Pusaudzes gados man bija milzīga interese par medicīnu – zināju visādas diagnozes un kā tās ārstē,” no bērnības atceras D. Paiča. 1996. gadā viņa absolvēja Ventspils medicīnas skolu, vēlāk izmācījās par feldšeri laboranti Paula Stradiņa Rīgas 2. medicīnas skolā un sāka strādāt Kuldīgas slimnīcas laboratorijā. 2003. gadā iestājās Rīgas Stradiņa universitātē un ieguva veselības aprūpes un fizioterapeita kvalifikāciju.


Kuldīgas slimnīca sveic Rehabilitācijas nodaļas vecāko fizioterapeiti D. Paiču un izsaka pateicību par ieguldījumu nodaļas labā un pacientu ārstēšanā. Veiksmi, izturību un cilvēkmīlestību arī turpmāk!


Gada balvu medicīnā rīko Latvijas Ārstu biedrība un šogad tā tika pasniegta 14 nominācijās. Pirmo reizi “Gada balva medicīnā” tika pasniegta 2008. gadā. Ar katru gadu šī balva kļuvusi arvien nozīmīgāka un pašlaik tā ir veselības aprūpes nozares gada nozīmīgākais pasākums. Aizvadītajos gados balvu saņēmuši vairāk nekā 100 veselības nozares speciālistu. Gada balvu medicīnā 2012. gadā nominācijā “Gada māsa” saņēma arī Kuldīgas slimnīcas bērnu nodaļas vecākā māsa Līga Vera.


Comments


bottom of page