top of page

Atļauj pacientu apmeklējumu nodaļās

10.06.2022.

Epidemioloģiskajai situācijai stabilizējoties, Veselības ministrijas Valsts operatīvās medicīniskās komisija ir atcēlusi valstī noteikto gatavības režīmu, kas saistībā ar Covid-19 pandēmiju, tika izsludināts pēc ārkārtas stāvokļa medicīnā atcelšanas. Šis lēmums ļāvis pārskatīt apmeklētāju plūsmas ierobežojumus slimnīcās. Kuldīgas slimnīcā no šī gada 10.jūnija ir atļauts apmeklēt pacientus visās stacionāra nodaļās, t.sk. Aizputes aprūpes nodaļā.


Atceļot iepriekš noteikto aizliegumu, Kuldīgas slimnīcā un tās aprūpes nodaļā Aizputes filiālē, no šī gada 10. jūnija pacientus atļauts apmeklēt, ievērojot šādu kārtību:

  • stacionāra pacientu piederīgo apmeklējumi ir atļauti darba dienās no plkst.14:00 līdz plkst. 17:00.

  • reanimācijas un anestezioloģijas nodaļā (intensīvā terapija) pacienta apmeklējums tiek organizēts laikā no plkst. 17:00 līdz 19:00.

  • pacienta piederīgajiem slimnīcas telpās obligāti lietojamas bahilas un, pareizi pozicionēta, ķirurģiskā sejas maska vai FFP2/FFP3 respirators bez vārsta.

  • pie katra pacienta pieļaujama viena apmeklētāja klātbūtne. Izņēmumi saskaņojami ar pacienta ārstējošo ārstu vai dežūrārstu.

Apmeklējuma ilgums, kā arī piederīgo klātbūtne pie pacientiem ārpus noteiktā apmeklējuma laika, tiek saskaņota ar pacienta ārstējošo ārstu vai dežūrārstu.


Covid-19 testi apmeklētājiem nav jāveic. Sliktas pašsajūtas vai infekcijas simptomu gadījumā, lūdzam palikt mājās!


Comments


bottom of page