Atjauno podologa ambulatoro pieņemšanu diabēta pacientiem

Atjauno podologa ambulatoro pieņemšanu diabēta pacientiem

23.04.2020.

Ievērojot Veselības ministrijas rīkojumu, Kuldīgas slimnīcā šodien, 23. aprīlī atjaunota podologa ambulatorā pieņemšana diabēta pacientiem pie speciālistes Anitas Meieres.

Podoloģe pacientus pieņems ceturtdienās no 9.00 līdz 16.00 pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikties vizītei iespējams diabēta pacientiem, zvanot pa tālruni 26452416. Pieraksts tiek veidots, prioritāri paredzot laiku pacientiem, kuriem iepriekš vizīte tika atcelta ārkārtējās situācijas dēļ. Taču pieņemšanas paredzētas arī pacientiem, kuri pierakstu pie speciālista veiks tagad. Katra situācija tiek izvērtēta individuāli, tāpēc pacienti ir aicināti būt saprotoši un ņemt vērā situāciju, kas radusies dēļ valstī noteiktā ārkārtas stāvokļa.

Pēdu aprūpi veiks, stingri ievērojot piesardzības pasākumus. Pacientu plūsmu veidota tā, lai vienlaicīgi ārstniecības iestādes telpās neatrastos vairākas personas, katram nosakot precīzu ierašanās laiku. Tāpat speciālists un pacients būs nodrošināts ar individuālajiem aizsardzības līdzekļiem, savukārt pēc katras pacienta vizītes veiks dezinfekcijas pasākumus.