top of page

Augustā Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā meitenes dzimušas vairākumā

03.09.2021.

Augustā Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzimuši kopā 44 bērni, no kuriem 26 ir meitenes un 18 zēni. Arī kopumā no gada sākuma meitenes skaita ziņā pārspējušas zēnus - 183 meitenes un 174 zēni.

Svara ziņā no augustā dzimušajiem bērniņiem, dūšīgāki bija zēni, lai gan dzima arī brašas meitenes. Smagākais zēns no Saldus, piedzimstot svēra 4,520 kg, bet smagākā meitenīte no Tukuma - 4,395 kg. Otrs smagākais zēns bija no Dienvidkurzemes novada un piedzimstot svēra 4,450 kg, bet smagākā meitene – saldiniece – svēra 4,285 kg. Vieglākais bērniņš, piedzimstot svēra 2,740 kg.

Īsākie bērniņi – divi puisīši, augumā bija 47 cm, bet garākā, bērniņa tituls pienākas zēnam no Saldus. Viņš piedzimstot bija 57 cm garš. No meitenēm augumā īsākā bija 50 cm, bet garākā – 56 cm.

Augustā dzimušie bērniņi no Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļas devās mājās uz Saldus novadu (11), Talsu novadu (6), Dienvidkurzemes novadu (5), Tukuma novadu (4), Ventspils novadu (1), Baldones novadu (1), Rīgu (1). Vietējie – Kuldīgas novadnieki – bija 15.

Māmiņu vidējais vecums bija 30 gadi.

Bērnu vārdiņi: Renārs, Krišs, Naidžels, Justs, Emīls, Kārlis, Hugo, Martins, Markuss, Kristofers, Raitis, Krista, Beāte, Kate, Jasmīna, Ance, Marta, Dženifera, Keitija, Amēlija, Sofija, Late, Maija, Rebeka, Dārta, Odrija, Džesika – Līga, Ambera, Loreta – Mia, Vendija.


Lai laba veselība mazuļiem un izturība viņu vecākiem!

Comments


bottom of page