Balso par labākajiem mediķiem!

Balso par labākajiem mediķiem!

24.02.2021.

Šonedēļ vēl ir iespējams nobalsot par labākajiem medicīnas darbiniekiem "Gada balva medicīnā 2020". Balsojums noslēgsies 1. martā.

Balsot var šādās kategorijās:

• Gada ārsts speciālists

• Gada ārsta palīgs

• Gada vecmāte

• Gada funkcionālais speciālists

• Gada māsa

• Gada māsas palīgs

• Gada ģimenes ārsts

• Gada farmaceits

• Gada zobārsts

• Gada slimnīca

Jāpiebilst, ka pērn "Gada galvu medicīnā" kategorijā "Gada funkcionālais speciālists" saņēma Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas vecākā fizioterapeite Dana Paiča.

Latvijas veselības nozares nozīmīgākais pasākums "Gada balva medicīnā" šogad notiks jau 11. reizi.

“Būt par mediķi un kalpot dzīvībai un cilvēkam gan ikdienā, gan krīzēs, ir misija, ko apsolās pildīt ikviens veselības aprūpē strādājošais. Tāpēc vislielāko cieņu un pateicību šajā grūtajā laikā ir pelnījuši visi Latvijas medicīnas darbinieki, kas izrādījuši apbrīnojamu garīgo un fizisko izturību cīņā par sabiedrības veselību. Vienlaikus viņu vidū ir cilvēki - redzamie, bet visbiežāk - neredzamie varoņi, kas ar savu darbu paplašina medicīnas zinātnes un prakses robežas, ceļot arvien augstāk arī cilvēcības un humānisma latiņu. Tie ir cilvēki, kas pelnījuši saņemt "Gada balvu medicīnā", uzsver Latvijas Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece.

"Gada balvas medicīnā" pasniegšanas pasākumu organizē Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Veselības ministrija, Latvijas Jauno Ārstu Asociācija un Latvijas Māsu asociācija, kā arī Latvijas Universitāte un Rīgas Stradiņa universitāte.