top of page

Darba laiks maija svētkos

30.04.2024.

Kuldīgas slimnīca iedzīvotājiem vēl priecīgus Darba svētkus 1. maijā un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu 4. maijā! Atgādinām, ka svētkos un brīvdienās visu diennakti mediķa padomus nelielu traumu, pēkšņu saslimšanu vai hronisku slimību saasinājuma gadījumos var saņemt, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.

 

Maija brīvdienās - 1., 4., 5. un 6. maijā nestrādās Kuldīgas slimnīcas Centrālā reģistratūra, rehabilitācijas nodaļa, ambulatorā nodaļa, Aizputes filiāles ambulatorā nodaļa, Kuldīgas slimnīcas administrācija.


30. aprīlī un 3. maijā - saīsinātais darba laiks līdz pulksten 16.00


Brīvdienās un svētku dienās medicīnisko palīdzību neatliekamos gadījumos var saņemt Kuldīgas slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un uzņemšanas nodaļā.

Atgādinām, ka Kuldīgas slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības  un pacientu uzņemšanas nodaļa ir vieta, kur vērsties, ja medicīnisko palīdzību nevar atlikt.

Nelielu traumu vai pēkšņas saslimšanas gadījumā, jums var noderēt Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis: 66016001


Ja trauma vai pēkšņa saslimšana apdraud dzīvību, neatliekamo medicīnisko palīdzību var izsaukt, zvanot pa ārkārtas tālruni 113.


Priecīgus svētkus!
Comentários


bottom of page