Dzemdību nodaļā oktobrī sagaidīts 400. mazulis, bet novembrī - dvīnīši

Dzemdību nodaļā oktobrī sagaidīts 400. mazulis, bet novembrī - dvīnīši

10.11.2020.

Oktobrī Kuldīgas slimnīcā dzimuši 40 mazuļi – 22 zēni un 18 meitenes. Vieglākais mazulis svēra 2,23 kg, bet brašākais bija 4,53 kg smags. Savukārt garākais bērniņš piedzimstot sasniedza 59 cm, īsākais – 48 cm. Jaunākai māmiņai bija 17 gadi, taču vidējais dzemdētājas vecums oktobrī sasniedza 29,7 gadus, kas ir nedaudz vairāk, nekā septembrī (27,9 gadi).

Visvairāk jauno māmiņu bijušas no Kuldīgas pilsētas un novada (18), Saldus (8), Talsiem (5), Aizputes (3), kā arī no Jaunpagasta, Brocēniem, Alsungas, Kandavas un Skrundas.

Oktobra sākumā slimnīcā sagaidīts arī 400. mazulis – puisītis Viljams Ezra, kurš piedzimstot svēra 4,09 kg un bija 57 cm garš. Savukārt novembra sākumā pasaulē nāca dvīņu pāris – brālītis un māsiņa.

Populārākie vārdi mazuļiem oktobrī – Markuss, Roberts un Paula. Viena ģimene meitiņai devusi divus vārdus – Marta Dārta, savukārt retāki vārdi bija: zēniem Treviss un Eliots, meitenēm Frīda un Kadrija.

Šajā gadā līdz 9. novembrim slimnīcā pasaulē nācis 451 mazulis – 222 zēni un 229 meitenes, tai skaitā trīs dvīņu pāri.

Kuldīgas slimnīca sirsnīgi sveic visas ģimenes ar priecīgo notikumu un novēl prieku, veselību un izturību!