Izsludina iepirkumu Hemodialīzes nodaļas pārveidei

Izsludina iepirkumu Hemodialīzes nodaļas pārveidei

11.09.2020.

Lai radītu ērtāku vidi pacientiem un personālam, kā arī paplašinātu pakalpojumu, Kuldīgas slimnīca izsludinājusi iepirkumu Hemodialīzes nodaļas izveidei jaunās, plašākās telpās. Būvdarbu rezultātā hemodialīzes pakalpojumu būs iespēja nodrošināt plašākam pacientu lokam, esošo četru gultu vietā telpā ievietojot piecas. Būvdarbus paredzēts veikt līdz gada beigām.

Piedāvājumu iesniegšana elektroniskajā iepirkumu sistēmā līdz 21. septembra 11.30 - https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/44389

Hemodialīze ir asins attīrīšanas process, izmantojot mākslīgu filtru. To veic pacientiem ar akūtu un hronisku nieru mazspēju. Lai asinis attīrītu, tās plūst caur filtru – “mākslīgo nieri” jeb dializatoru un nonāk atpakaļ pacienta organismā. Šobrīd nodaļā izvietotas četras hemodialīzes iekārtas, un dienā procedūru saņem līdz astoņiem pacientiem. Pārbūvējot telpas, tiks mazinātas rindas un pakalpojumu būs iespēja saņemt līdz desmit cilvēkiem dienā.