top of page

Kuldīgas Senioru skola sarūpē dāvanas svētkos dzimušajiem bērniem

01.12.2023.

Kuldīgas slimnīcas vecmāte Gundega Kugelane (vidū) kopā ar Kuldīgas Senioru skolas pārstāvēm Rutu Orlovu un Lidiju Petrevicu, kuras Kuldīgas Senioru skolas ietvaros sarūpējušas dāvanas svētkos dzimušajiem bērniņiem

Ar aktīvu darbību, izglītojošiem projektiem un radošiem darbiem Kuldīgas Senioru skola ir populāra ne tikai senioru sabiedrībā. Svētku laikā Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļa vairākus gadus tiek iepriecināta ar pašdarinātiem adījumiem.


Šogad Kuldīgas senioru skolas pārstāves Ruta Orlova un Lidija Petrevica ieradās ar četrām skaisti iepakotām dāvanu kastēm. Tajās atrodas rokām adītas sedziņas, kuras paredzētas svētkos dzimušajiem bērniņiem. Adīšana ir Lidijas Petrevicas vaļasprieks: “Es bez tā nevaru!”, viņa saka, pastāstot par vienu no Kuldīgas Senioru skolas 2021. gada radošajiem projektiem, kurā bija iespēja apgūt jaunas un pilnveidot ierastās adīšanas prasmes. Kopš šī projekta, svētkos dzimušie mazulīši Kuldīgas slimnīcā ir iepriecināti jau vairākas reizes.


Šogad kundzēm bija iespēja arī paviesoties Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļas telpās, pašu acīm aplūkot šogad iekārtotās ģimenes palātas.


Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļas personāls saka lielu, siltu paldies Kuldīgas Senioru skolai par izrādīto uzmanību un rūpēm, kas Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļu palīdz veidot par vēl brīnišķīgāku vidi, kur pasaulē nākt jaunajai paaudzei.

 


bottom of page