top of page

Kuldīgas slimnīcā sagaidīts šī gada 200. bērniņš

25.05.2022.

Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļa ir kā magnēts. Lai arī pastāv iespēja bērniņu laist pasaulē savai dzīves vietai tuvākajā slimnīcā, Kuldīgas slimnīcu izvēlas grūtnieces no Liepājas, Ventspils, Rīgas un tās apkārtnes. 23.maijā šeit sagaidīts jau šī gada 200.bērniņš.


Maijs ir viens no skaistākajiem gada mēnešiem – visapkārt viss plaukst, zied. Līdz ar pirmajiem ceriņu ziediem, Kuldīgas slimnīcā 23. maijā tika sagaidīts šī gada 200. bērniņš – puisītis Sandars. Lai arī māmiņa publicitāti nevēlējās, abus sveica Kuldīgas slimnīcas galvenā ārste Agate Zīverte un Dzemdību nodaļas vecākā vecmāte Laura Prelgauska.

Sandars ir pirmais bērniņš ģimenē. Viņa vecāki nāk no Valdemārpils. Mājās puisīti gaida tētis, vecmāmiņa un kupla radinieku saime. Sandars, piedzimstot svēra 3 kg un bija 50 cm garš, viņu sagaidīt palīdzēja vecmāte Madara Brenča. Jaunā māmiņa priecājas par sava pirmdzimtā sagaidīšanu skaistajā maija ziedonī.

“Lai ģimenes priecājas par bērniņa gaidīšanu, vēlu veselību un būt laimīgiem!”, ģimenēm, kas mazo vēl tikai gaida novēl puisīša māmiņa.

Jaunās māmiņas vēlējumam pievienojas arī Kuldīgas slimnīca – priecājamies par katru jaundzimušo, kurš tiek sagaidīts Kuldīgas slimnīcā. Sievietes šeit ierodas dzemdēt ne tikai no tuvākās apkārtnes. Lai arī pastāv iespēja bērniņu laist pasaulē savai dzīves vietai tuvākajā slimnīcā, profesionālās un individuālās attieksmes dēļ, Kuldīgas slimnīcu izvēlas grūtnieces no Liepājas, Ventspils, Rīgas un tās apkārtnes.

bottom of page