top of page

Kuldīgas slimnīcā sagaidīts 200. jaundzimušais

02.06.2023.

Starptautisko bērnu aizsardzības dienu Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā īpašu padarīja 200. jaundzimušā sagaidīšana! Puisītis Krišs ar vecmātes Ingas Losānes palīdzību, piedzima 1. jūnija pēcpusdienā. Šodien ģimeni sveica arī Kuldīgas slimnīcas vadība un nodaļas personāls.


Šī gada 200. jaundzimušais - puisītis Krišs - ir talsinieks. Viņš Līgas Birzes un Mārtiņa Lakstīgalas ģimenē ir pirmais bērniņš un pasaulē nāca ģimenes dzemdībās.


“Saku lielu paldies Kuldīgas slimnīcas personālam par profesionālo, laipno un atsaucīgo kolektīvu. Esmu priecīga, ka mūsu bērniņš varēja piedzimt Kuldīgā!” saka Kriša māmiņa.

Savukārt tētis Mārtiņš ir lepns, ka varējis būt klāt sava pirmdzimtā dzimšanas brīdī.

Ievērojot skaisto tradīciju sveikt apaļā simta mazuli, šodien ģimeni sveica Kuldīgas slimnīcas valdes priekšsēdētājs Andris Aniņš un galvenā māsa Laura Prelgauska. Viņiem pievienojās arī vecākā vecmāte Inga Losāne, ginekoloģe – dzemdību speciāliste Natālija Gailīte un pediatre- neonatoloģe Dace Dzene.


Maijā Kuldīgas slimnīcā piedzimuši 50 bērniņi – 24 meitenes un 26 zēni. Sagaidīti arī pirmie dvīņi – meitenītes Amanda un Anastasija no Sabiles.


No maijā dzimušajiem, 13 bērniņi ir dzimuši ģimenes dzemdībās. Šogad, tētim klātesot, sagaidīti jau 72 mazuļi. Augot ģimeņu vēlmei būt kopā mazuļa pirmajās dzīves dienās, maijā Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā tika izveidotas vēl divas jaunas ģimenes palātas.


Vēlam veselību mazuļiem un mīlestību vecākiem!

Comments


bottom of page