top of page

Kuldīgas slimnīcas kolektīvs saņem ielūgumus uz svētku koncertu Rīgas pilī

08.05.2024.

Šī gada 4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, uz Rīgas pils Svētku zāli devās kupls skaits Kuldīgas slimnīcas māsas, kuras saņēma ielūgumus uz svētku koncertu no Latvijas Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča.


Tradīcija īpašā koncertā Rīgas pilī godināt un pateikties par darbu dažādu nozaru pārstāvjiem, ir atjaunota pēc Latvijas Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča iniciatīvas.

Atceroties Kuldīgas slimnīcas apmeklējumu un tikšanos ar Kuldīgas slimnīcas māsām Valsts prezidenta vizītes laikā Kuldīgas novadā, kā pateicību par darbu, ielūgumu divām personām uz koncertu “Mūzika Rīgas pilī. Ilona Bagele un džeza orķestris “Mirāža”” 4. maijā saņēma vairāk kā 20 māsas.

“Saņemt ielūgumu no Latvijas Valsts prezidenta piedalīties svētku koncertā Rīgas pilī Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā bija patīkams pārsteigums. Tas ir liels pagodinājums un patiesa atzinība tām māsām, kuru rūpes un pašaizliedzība cauri laikiem ir bijis stiprs atbalsts gan pacientiem, gan slimnīcas kolēģiem. Esam joprojām aizkustinātas un priecīgas par šo notikumu!” gandarīta Kuldīgas slimnīcas galvenā māsa Laura Prelgauska.

Kuldīgas novads bija viens no pirmajiem novadiem, uz kuru pēc stāšanās amatā 2023. gada jūlijā, reģionālajā vizītē devās Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Vizītes laikā, E. Rinkēvičs apmeklēja arī Kuldīgas slimnīcu, kur tikās ar Kuldīgas slimnīcas vadību, medicīnas personālu, kā arī ar izpratni uzklausīja māsu profesionālos izaicinājumus Latvijas medicīnas sistēmā.    

Comments


bottom of page