top of page

Mazuļa handlings

31.05.2024.


Kuldīgas slimnīcas rehabilitācijas nodaļa  jaunajiem un topošajiem vecākiem piedāvā mazuļa handlinga nodarbības. Pieteikšanās nodarbībai pa tālruni 26452416. Maksa par nodarbību – 15 eiro.


Pirmā nodarbība – 13. jūnijā, pulksten 17.15 Nodarbības vada sertificēta fizioterapeite Patrīcija Diāna Fogele. Nodarbības ilgums – līdz divām stundām. Uz nodarbību aicināti kā mammas, tā tēti.

Mazuļa handlinga nodarbības būs noderīgas gan vecākiem, kuru ģimenē nesen jau ir ienācis jaundzimušais, gan arī topošajiem vecākiem, kuri savu mazuli vēl tikai gaida.

Uz nodarbību jānāk ar savu paladziņu, autiņu vai sedziņu. Topošajiem vecākiem praktisko iemaņu apgūšanai noderēs lelle vai mīkstā rotaļlieta jaundzimušā izmērā.


Handlings ir metode, kas māca, kā pareizi darboties ar mazuli. Katra mēneša otrajā ceturtdienā, pulksten 17.15 fizioterapeita vadībā tiek piedāvāta grupas nodarbība, kuras laikā fizioterapeits sniegs zināšanas un praktisku apmācību, kā pareizi turēt, celt, velt, ģērbt mazuli, lai veicinātu bērna attīstību.


Tā būs lieliska iespēja vienas nodarbības laikā apgūt praktiskas mazuļa aprūpes iemaņas, kā arī iegūt zināšanas un drošības izjūtu par to, kas veicina jaundzimušā fizisko attīstību un ko darīt nav ieteicams.


Pieteikšanās nodarbībai pa tālruni 26452416. Maksa par nodarbību – 15 eiro

Comments


bottom of page