top of page

Nāc ēnot 5.aprīlī Kuldīgas slimnīcā

17.03.2023.

Kuldīgas slimnīca kā katru gadu, arī šogad ir iesaistījusies Junior Achievement Latvia karjeras izglītības programmā Ēnu diena, kas norisināsies 5.aprīlī. Ņemot vērā mediķu novērojumus par jauniešu motivāciju, Kuldīgas slimnīca dod iespēju ēnot jauniešiem, kuri ir sasnieguši vismaz 17 gadu vecumu.


Iesaistoties biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) izglītības programmā, Kuldīgas slimnīca ir izvietojusi Ēnu dienas vakances Kuldīgas www.enudiena.lv.


Šogad tiek piedāvātas šādas ēnu vakances: - māsas: reanimācijas un anestezioloģijas, iekšķīgo slimību, ķirurģijas, dzemdību nodaļās; - ārsti: anesteziologs-reanimatologs, pediatrs, ķirurgs, ginekologs, internists (terapeits); - vecmāte Dzemdību nodaļā.


Pieteikšanās notiek vairākās kārtās: 7. – 13.marts; 17. – 20.marts; 24. – 27.marts.


Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement Latvia karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.


Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Comments


bottom of page