top of page

Pārtrauc plānveida operācijas

18.10.2021.

Informējam, ka no 18.10.2021. Kuldīgas slimnīcā tiek pārtrauktas plānveida operācijas. Citi veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti. Atsevišķās nodaļās nepieciešams uzrādīt sertifikātu vai negatīvu testu.


Strauji pieaugot saslimstībai ar Covid-19 un pacientu skaitam slimnīcās, Valsts operatīvā medicīniskā komisija (VOMK) ir lēmusi pārtraukt plānveida veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu slimnīcās.

Ar pacientiem, kuri gaidīja plānveida operācijas, Kuldīgas slimnīcas personāls sazināsies individuāli. Pakalpojums tiks nodrošināts, tiklīdz šis lēmums tiks atcelts un slimnīcas varēs atsākt plānveida veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu.

Informējam, ka Kuldīgas slimnīca turpinās nodrošināt:

  • neatliekami uzņemto pacientu, t.sk., bērnu ārstēšanu stacionārajās nodaļās;

  • akūtās ķirurģiskās operācijas,

  • hemodialīzes nodaļas pakalpojumus;

  • grūtnieču uzņemšanu un aprūpi, t.sk., ģimenes dzemdības;

  • ambulatoros pakalpojumus, pierakstu pie speciālistiem;

  • rehabilitācijas nodaļas pakalpojumus

Ārsta apmeklējums un pakalpojumi rehabilitācijas nodaļā noteikti ir jāatceļ, ja ir pozitīvs Covid- 19 tests, persona ir noteikta, kā kontaktpersona vai ir novērojami vīrusa saslimšanas simptomi: paaugstināta temperatūra (drudzis), iekaisuša rīkle, sāpes kaklā, sauss klepus, stipras galvassāpes, nogurums, grūtības elpot, sāpes muskuļos, caureja, slikta dūša, iesnas.


Pacientu apmeklējums ir liegts visās nodaļās, t.sk., Ilgstošas sociālās aprūpes nodaļā. Sūtījumus var nodot mitrumizturīgā, viegli dezinficējamā iepakojumā.

Comments


bottom of page