top of page

Paldies Amerikas latviešiem no Milvoki

16.11.2021.

Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļa saņēmusi košus sveicienus no Latviešu Ev. Lut. Sv. Trīsvienības Draudzes šūšanas grupas “Dūriens pie dūriena” no pilsētas Milvoki (Milwaukee) Viskonsinas štatā, ASV.


Latviešu Ev. Lut. Sv. Trīsvienības Draudze apvieno Milvoki dzīvojošos kristīgos latviešus. Draudze aktīvi veicina ne tikai kristīgo, bet arī latvisko vērtību saglabāšanu, neaizmirstot par savas tautas vēsturi un tradīcijām. Draudzē tiek rīkotas tādas aktivitātes, kā palīdzības grupa "Samariešu aprūpe un Talcinieki Latvijai"; sadraudzības atbalsta grupas, Pulkveža Kalpaka Latviešu Svētdienas skola, rīkoti dievkalpojumi par godu Latvijai un tautiešiem.


Draudzei piederīga ir arī šūšanas un rokdarbu grupa "Dūriens uz dūriena", kas sagatavojusi krāšņus pārsteigumus Kuldīgas Dzemdību nodaļai .

"Atsūtītās bērnu sedziņas ir īsts mākslas darbs! Kas nevarēja šūt – tie adīja!", par krāšņajām dāvanām ir sajūsmā Kuldīgas slimnīcas neonatoloģe Dr.Ramona Irbe un viņai pievienojas viss Dzemdību nodaļas personāls.

Sirsnīgs paldies Latviešu Ev. Lut. Sv. Trīsvienības Draudzes šūšanas grupai "Dūriens pie dūriena" un sarkanbaltsarkans svētku sveiciens no mazajiem Latvijas patriotiem, kas ir jau dzimuši un vēl gaidāmi Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā!


Novēlam priecīgus Latvijas valsts svētkus visai Milvoku Latviešu Ev. Lut. Sv. Trīsvienības Draudzei!

Comments


bottom of page