top of page

Paldies Ilzei Ludei par pašaizliedzīgu darbu!

16.09.2022.

Kuldīgas slimnīcas galvenā māsa Ilze Lude Kuldīgas slimnīcā ir ieguldījusi 45 profesionāla darba gadus. Cauri laikiem, viņas neatlaidība un entuziasms ir veicinājis Kuldīgas slimnīcas attīstību, kā arī māsu profesionālo izaugsmi.


Ilze Lude savu mediķes karjeru uzsāka 1977.gada augustā, kā māsa Kuldīgas rajona centrālās slimnīcas Bērnu nodaļā, vēlāk nozīmēta, kā bērnu nodaļas vecākā māsa. Galvenās medicīnas māsas amatā iecelta 1993.gada oktobrī.


Ilzes Ludes profesionālais ieguldījums ir sniedzis ne tikai būtisku pienesumu Kuldīgas slimnīcas attīstībā un pacientu veselības aprūpes nodrošināšanā, bet arī māsu profesijas pamatvērtību saglabāšanā.


Darbā stingra, tieša, principiāla, bet tajā pašā laikā atbalstoša – šīs ir īpašības, ar kurām viņa ieguvusi Kuldīgas slimnīcas personāla cieņu.

Piedzīvojot vairākas māsu profesijas reformas, Ilze Lude vienmēr ir iestājusies par māsu profesijas prestiža celšanu, izglītību un profesionālo attīstību.


Saņemot Kuldīgas slimnīcas vadības pateicību par izcilu un pašaizliedzīgu darbu, veicot galvenās māsas pienākumus, Ilze Lude no darba slimnīcā pavisam neaiziet. Viņa turpina pildīt māsas pienākumus bērnu nodaļā, solot nevienam neliegt padomu un atbalstu.


Comments


bottom of page