top of page

Paplašina ginekologu ambulatoro pieņemšanu

14.05.2021.

Kuldīgas slimnīcā sākti ginekologu ambulatorās pieņemšanas telpu paplašināšanas remontdarbi. Tas dos iespēju vienlaicīgi strādāt vairākiem speciālistiem un pieņemt vairāk pacienšu. Remontdarbi neietekmē pieņemšanu, un speciālistu konsultācijas norit kā ierasts.


Remontdarbu laikā esošajām telpām tiks pievienotas blakus – bijušās hemodialīzes telpas, tādējādi izveidojot divus pieņemšanas un apskašu kabinetus, kā arī vecmātes kabinetu, kurā norisināsies grūtnieču pieņemšana un aprūpe.


“Telpu paplašināšanas remontdarbus plānots pabeigt 2 mēnešu laikā, taču jaunais kabinets darbu noteikti nesāks uzreiz, jo vēl jāiegādājas nepieciešamās iekārtas,” skaidroja slimnīcas priekšsēdētājs Agris Rozenfelds. Savukārt ginekoloģe Natālija Gailīte pauda prieku, ka tiks izveidotas mājīgas un plašas telpas un iespējams nedaudz samazināsies arī esošās rindas pie ginekologiem.


Telpu remontdarbi izmaksās ap 15 000 + PVN (neskaitot iekārtu un mēbeļu iegādi). Remontdarbu izmaksas tiks segtas no slimnīcas līdzekļiem.

Comentarios


bottom of page