top of page

“Pasaki to labo!” - lai labie vārdi nepaliek nepateikti

13.12.2021.

Kuldīgas slimnīcā pie visām trim reģistratūrām ir izvietotas īpaši noformētas atsauksmju kastītes, kas pacientiem, viņu tuviniekiem vai apmeklētājiem dod iespēju nosūtīt pozitīvu atsauksmi, pateicības vārdus vai novēlējumu Kuldīgas slimnīcas personālam.


Cik bieži mēs nodomājam ko labu, bet nepasakām? Cik bieži mūsu prieks par veiksmīgu operāciju, savlaicīgi veiktu izmeklējumu, iejūtīgu attieksmi, dzīvības glābšanu vai aprūpi atveseļošanās periodā, paliek tikai mūsu domās?


Turpmāk ikvienam, kurš ir saņēmis Kuldīgas slimnīcas pakalpojumus un domās ir bijis pateicīgs ārstam, māsai, māsas palīgam, visam nodaļas personālam, noteiktam speciālistam, aprūpētājam vai kādam citam slimnīcas darbiniekam, būs iespēja savas pozitīvās domas pārvērst vārdos.


Lai labie vārdi sasniegtu adresātu, pie katras no Kuldīgas slimnīcas reģistratūrām ir izvietotas īpašas atsauksmju kastītes ar kartiņām, uz kurām var uzrakstīt savu pateicību vai novēlējumu un atstāt tās turpat kastē. Kartiņu var uzrakstīt turpat uz vietas vai arī paņemt līdzi un atnest vēlāk.

Kuldīgas slimnīcas NMP un uzņemšanas nodaļas reģistratūrā pieejamās kartiņas un atsauksmju kastīte, labos vārdus gaidīs jebkurā diennakts laikā. Centrālās reģistratūras Labo vārdu kastīte pieejama darba dienās no 7.30 – 18.00, savukārt rehabilitācijas nodaļā tā ir pieejama no 8.00 – 17.00. Īpašās atsauksmju kastītes ir sirds un roku darbs, kuras speciāli Kuldīgas slimnīcai, modelēja un veidoja meistars Vilnis Ābels no uzņēmuma “Deko Stikls” Rīgā.

Tie, kuri labprātāk izmanto elektronisko formātu, savus labos vārdus Kuldīgas slimnīcas darbiniekiem var ierakstīt šeit: https://forms.gle/drfqgDHakG322eKAA vai arī izmantot speciāli izveidotu mājaslapu: Saki paldies - Paldies mediķiem (paldiesmedikiem.lv) , kurā savu pateicību var paust mediķiem visā Latvijā.


Dažkārt tikai pēc ilgāka laika apjaušam sniegtā pakalpojuma vai palīdzības nozīmi, tāpēc pacientiem vai viņu tuviniekiem iespēja ar saviem labajiem vārdiem iepriecināt Kuldīgas slimnīcas mediķus un darbiniekus, būs pastāvīga. Gan kartiņas, gan elektroniski iesniegtās atsauksmes tiks nodotas adresātam. Paust savu vārdu vai palikt anonīmam – tas lai paliek katra paša ziņā.


Kuldīgas slimnīca sniedz gan stacionāros, gan ambulatoros ārstniecības pakalpojumus. To pieejamību nodrošina vairāk kā 200 mediķu - ārsti, māsas, māsu palīgi, fizioterapteiti, ergoterapeiti, ilgstošās sociālās aprūpes nodaļas darbinieki un citi speciālisti. Tāpat veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība nebūtu iespējama bez pacientu reģistratoriem, saimnieciskā un tehniskā atbalsta darbiniekiem, kā arī administratīvā personāla.


Lai arī pozitīva atgriezeniskā saite emocionālās labsajūtas veicināšanai darba vidē ir nepieciešama ikvienam darbiniekiem, tomēr mediķiem, kā palīdzošajai profesijai, pastāv visaugstākais profesionālās izdegšanas risks. Pandēmijas laiks psihoemocionālo spriedzi ir tikai veicinājis. Tāpēc katrs “Paldies” un pozitīvās atsauksmes no pacientiem arī Kuldīgas slimnīcas mediķiem ir īpaši nozīmīgs, lai vairotu iekšējo spēku nepagurt emocionāli.


Kuldīgas slimnīca aicina iedzīvotājus aktīvi paust savas pozitīvās atsauksmes, jo labie vārdi nedrīkst pārvērsties par nepateiktajiem vārdiem!

Comments


bottom of page