top of page

Patrioti dzimst Kuldīgas slimnīcā

22.11.2023.

Rēziju, Sofiju un viņu māmiņas sveic Kuldīgas slimnīcas valdes priekšsēdētājs Andris Aniņš, galvenais ārsts Edgars Siliņš un neonatoloģe Ramona Irbe, kura savu Latvijas Valsts augstāko apbalvojumu - Atzinības krusts - šī gada 18. novembrī saņēma no Latvijas Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča.

Ja rodas jautājums, kur dzimst patrioti, atbilde ir – Kuldīgas slimnīcā. Jau trīs gadus pēc kārtas Latvijas dzimšanas diena vairākām ģimenēm, tieši šajā dienā sagaidot ģimenes pieaugumu, kļuvusi par dubultsvētkiem. Arī Latvijas 105. dzimšanas dienā Kuldīgas slimnīcā piedzimušas divas meitenītes.


Šogad pirmie patriotiskie brēcieni Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā skanēja no Rēzijas un Sofijas, kuras pasaulē ieradās tieši 18. novembrī – Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienā. Rēzijas ģimene ir no Kuldīgas novada Pelču pagasta, bet Sofijas ģimene dzīvo Kandavā.


Abas meitenītes ir otrie bērniņi, mājās viņas gaida vecākie brāļi. Sofijas brālis Lionels savu otro dzimšanas dienu jau atzīmējis, bet Rēzijas brālītis to pavisam drīz varēs svinēt kopā ar mazo māsiņu.

“Vairāk cienīt vienam otru, būt iecietīgākiem un saprotošākiem. Mīlestību, saticību un labestību ikviena mājās!” Latvijas iedzīvotājiem vēl Rēzijas vecāki Kintija Celmiņa un Matīss Puķīte. Savukārt Sofijas vecāki Elisa Ivanova un Fēlikss Jušķins katram vēl saskatīt laimi tepat Latvijā, lai tā nebūtu jāmeklē ārpus Latvijas robežām. “Nekur nav tik labi, kā mājās!” abi atgādina.

2021. gadā Latvijas dzimšanas dienā 18. novembrī piedzima četras meitenītes – Šarlote no Pūres, Stefānija un Annija Kuldīgas novada un Viktorija no Talsiem. 2022. gadā tie bija trīs puisīši – Olivers no Skrundas, Eliass no Stendes un Klāvs no Ventspils.


Šajā zīmīgajā datumā Kuldīgas slimnīcā dzimušie bērni saņēma īpašus apsveikumus. Arī Rēzija un Sofija no Kuldīgas slimnīcas vadības saņēma apsveikumu un savu pirmo atzinības rakstu par patriotisku attieksmi, piedzimstot Kuldīgas slimnīcā.


Ticam, ka Latvijas dzimšanas dienā Kuldīgas slimnīcā dzimušie bērniņi savu patriotisko attieksmi saglabās visas dzīves laikā!

Comments


bottom of page