top of page

Priecīgas Lieldienas!


Kuldīgas slimnīca informē, ka Lieldienu brīvdienās ambulatorā pieņemšana pie speciālistiem nenotiks un reģistratūra, t.sk. centrālā ieeja un rehabilitācijas nodaļa, 7. 9. un 10. aprīlī būs slēgta. Apmeklētājus ierastajā kārtībā gaidīsim atkal otrdien 11.aprīlī.


Atgādinām, ka svētkos un brīvdienās visu diennakti mediķa padomus nelielu traumu, pēkšņu saslimšanu vai hronisku slimību saasinājuma gadījumos var saņemt, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.


Steidzamos gadījumos medicīnisku palīdzību ir iespēja saņemt Kuldīgas slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un uzņemšanas nodaļā. Ja trauma vai pēkšņa saslimšana apdraud dzīvību, neatliekamo medicīnisko palīdzību var izsaukt, zvanot pa ārkārtas tālruni 113.


Lai Lieldienu šūpošanās būtu droša, atceries:


  • pirms svētkiem pārliecinies par savu piemājas šūpoļu konstrukciju izturību pēc ziemas sezonas.

  • neļauj maziem bērniem šūpoties bez pieaugušo klātbūtnes. Seko, lai bērns šūpošanās laikā turētos pie šūpolēm.

  • neļauj bērniem tuvoties šūpolēm, ja tajās kāds jau šūpojas, jo īpaši ja tās ir koka vai dzelzs konstrukcijas.

  • atceries, ka šūpoles domātas, lai tajās šūpotos, nevis lai no tām pēc uzšūpošanās augstumā izlēktu.

  • bērni atdarina pieaugušos, tādēļ ar savu rīcību rādi bērnam pareizu piemēru. Neesi pārgalvīgs šūpojoties!


Ja svinēsi ārpus mājas, vienmēr noskaidro precīzu adresi vai vietu, kurp dosies (īpaši, ja ciemosies mazāk zināmā vietu vai izbrauksi pie dabas) – ja būs vajadzīga dienestu palīdzība, varēsi dispečeriem labāk izskaidrot savu atrašanos.


Jāatceras arī par piesardzību, rīkojoties ar grilu vai iekurot ugunskuru. Neļauj bērniem spēlēties grila vai ugunskura tuvumā, lai pasargātu no apdegumu traumām, un neatstāj atvērtu degmaisījuma pudeli viņiem brīvi pieejamā vietā. Ja degmaisījumu iedzers bērns, tas var apdraudēt viņa dzīvību.


Svinam droši un atbildīgi!
Comments


bottom of page