Radioloģijas nodaļā ierobežo plānveida ambulatoros pakalpojumus

Radioloģijas nodaļā ierobežo plānveida ambulatoros pakalpojumus

05.10.2020.

Ņemot vērā jaunāko epidemioloģisko informāciju par Covid-19 lokālo uzliesmojumu Kuldīgā, SIA "Vizuālā diagnostika" filiālē Kuldīgā (SIA "Kuldīgas slimnīca" Radioloģijas nodaļa) uz laiku tiek ierobežota plānveida ambulatoro pakalpojumu pieejamība.

Par pakalpojumu pieejamību aicinām sazināties ar SIA "Vizuālā diagnostika" Kuldīgas filiāles reģistratūru:

Darba laiks :

• pirmdienās - 8.00–18.00

• otrdienās - 8:00–18.00

• trešdienās - 8.00–18.00

• ceturtdienās - 8.00–18.00

• piektdienās - 8.00–18.00

• sestdienās, svētdienās – slēgts

Informējam, ka SIA "Vizuālā diagnostika" filiālē Kuldīgā, pacientu un personāla drošības nolūkos, diagnostiskie izmeklējumi notiek paaugstinātas drošības apstākļos:

• pastiprināta un pastāvīga telpu un virsmu dezinfekcija,

• pacientu anketēšana,

• roku dezinfekcijas pieejamība apmeklētājiem,

• aizsarglīdzekļi personālam,

• savstarpējās distances nodrošināšana reģistratūrā un uzgaidāmajā telpā,

• pacientu pieplūduma monitorings un korekcijas,

• aicinājums pacientiem klīnikas apmeklējuma laikā valkāt mutes un deguna aizsargmasku,

• citi preventīvie pasākumi.

Aicinām pacientus! Ar izpratni izturēties pret īstenotajiem drošības pasākumiem:

• ievērot distanci, esot rindā pie reģistratūras lodziņa,

• ievērot distanci vienam no otra, uzturoties iestādes telpās,

• dezinficēt rokas pirms veicat jebkādus maksājumus (nauda, maksājuma kartes) vai nododot jebkurus priekšmetus citam cilvēkam,

• izvērtēt jebkura ārzemju brauciena nepieciešamību, kā arī ievērot 10 dienu pašizolāciju, ja būts valstī ar augstu Covid-19 saslimšanu,

• ikvienu rūpīgi izvērtēt savu veselības stāvokli un medicīnas iestādes apmeklējuma nepieciešamību,

• ikvienu lejupielādēt un lietot aplikāciju "Apturi Covid", kas ļaus ātrāk noteikt vai cilvēkam ir bijusi saskarsme ar personu, kura ir saslimusi ar šo slimību,

• ievērot Veselības ministrijas pieņemtos stingrākos Covid-19 piesardzības pasākumus Kuldīgas pilsētas teritorijā un izdotās instrukcijas par rīcību gadījumā , ja: esat bijuši pandēmijas skartajās zonās, kontaktējušies ar saslimušajām personām, Jums ir aizdomas par iespējamo saslimšanu ar COVID-19.

Pateicamies par sadarbību!

SIA “Vizuālā diagnostika” administrācija