Rehabilitācijas nodaļa atsāk darbu pēc karantīnas

Rehabilitācijas nodaļa atsāk darbu pēc karantīnas

08.11.2021.

Pēc atrašanās 14 dienu karantīnā, 8.11.2021. Kuldīgas slimnīcas rehabilitācijas nodaļa atsāk darbu.

Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā rindas kārtībā ir pieejami šādi valsts apmaksāti pakalpojumi:

ambulatorā rehabilitācija pēc laboratoriski apstiprinātas Covid-19 infekcijas izslimošanas (ārsta nosūtījumā jābūt norādītai diagnozei U 07.1 un U 09 )

• Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsta (rehabilitologa) konsultācijas

• Ergoterapeita konsultācijas

• Audiologopēda konsultācijas

• Fizikālās procedūras bērniem

Precīzāk par noteiktu valsts apmaksāto rehabilitācijas pakalpojumu iespējām interesēties, zvanot uz rehabilitācijas nodaļas reģistratūru: 26452416, 63374035.

Par maksu ir pieejami visi pakalpojumi, t.sk., ārstnieciskā vingrošana un masāžas.

! Pirms speciālistu apmeklējuma - gan pacientam, gan viņa pavadošajai personai (asistentam) - rehabilitācijas nodaļas reģistratūrā jāuzrāda derīgs Covid – 19 vakcinēšanās vai izslimošanas sertifikāts vai negatīvs Covid-19 tests. Bērni no 7 līdz 12 gadu vecuma var uzrādīt skolā veiktu negatīvu testa rezultātu, kas derīgs 72 stundas. Bērniem līdz 7 gadu vecumam tests nav jāveic.