top of page

Sāk pieņemt pieteikumus 5-11 gadus vecu bērnu vakcinēšanai

30.12.2021.

Kuldīgas slimnīca aicina pieteikt bērnus vecumā no 5 – 11 gadiem vakcinācijai pret Covid-19, vienlaikus uzsverot, ka par bērnu vakcinācijas iespējām, vecākiem vispirms vajadzētu interesēties pie sava ģimenes ārsta. Ja ģimenes ārstam vai pediatram nav iespējas bērnu vakcinēt savā praksē, netiek izslēgtas sadarbības iespējas ar Kuldīgas slimnīcas Vakcinācijas kabinetu.


Kuldīgas slimnīcas Vakcinācijas kabinetā, decembrī pret Covid-19 ir savakcinētas 1096 personas. Pilngadīgo personu un bērnu no divpadsmit gadu vecuma vakcinācija tiek organizēta, vadoties no pieraksta kalendāra, kas veidojas no personu pieteikumiem, izmantojot portālu manavakcīna.lv vai zvanot pa tālruni 8989.


Turpretī pieteikumus bērnu vakcinācijai Kuldīgas slimnīcas Vakcinācijas kabinetā, pieņems pa tālruni 29469816 (darba dienās no 8.00 – 17.00) Precīzs pieraksta laiks, atzvanot katram individuāli, tiks pateikts tad, kad būs pieteikušies desmit bērni. Tas atbilst vienā flakonā paredzētajam vakcīnu skaitam, lai tās neietu zudumā.


“Tas, cik raiti izdosies bērnu vakcinācija, atkarīgs no vecāku ieinteresētības. Šobrīd plānots, ka stundas laikā var savakcinēt desmit bērnus un tiks atvēlēts noteikts laika periods, kad vakcinācijas kabinetā tiks gaidīti tikai bērni. Tomēr vecākiem prioritāri vajadzētu konsultēties ar ģimenes ārstu vai pediatru.”, uzsver Kuldīgas slimnīcas galvenā māsa Ilze Lude.

Vakcinācija bērniem no 5-11 gadu vecumam, kā arī divpadsmit un trīspadsmit gadus veciem bērniem, ir jāveic mātes, tēva vai cita likumiskā pārstāvja klātbūtnē. Kuldīgas slimnīcas Vakcinācijas kabinets atrodas Kuldīgas novada Sporta skolas Vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā-13, Kuldīgā. Nepieciešamie dokumenti, ierodoties uz vakcinācijas kabinetu:

  • likumiskajam pārstāvim pase vai personas apliecība;

  • likumiskajam pārstāvim apliecinošs dokuments par bērnu – ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta pilnvara;

  • bērna pase vai personas apliecība (ja ir).

Vakcinācija pret Covid-19 bērnu aizsardzībai notiek ar Pfizer-BioNTech bērnu vakcīnu Comirnaty.

bottom of page