top of page

Sagaidīts 400.jaundzimušais

10.10.2022.


Mazliet vējainā, tomēr saulainā 7.oktobra pievakarē Kuldīgas slimnīcā tika sagaidīts 2022.gada 400.jaundzimušais – kuldīdznieks Ričards. Turpinot tradīciju sveikt Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļas apaļā simta jaundzimušos, ģimene saņēma īpašu apsveikumu no Kuldīgas slimnīcas vadības.


Šī gada 400.mazulis Ričards tika sagaidīts kuldīdznieku Simonas un Aigara Sīļu ģimenē. Ričards ir Simonas un Aigara otrais dēls. Brālīti mājās nepacietīgi gaida vecākais brālis Olivers. Gan Oliveru pirms astoņiem gadiem, gan tagad Ričardu sagaidīt palīdzējusi Kuldīgas slimnīcas vecmāte Zane Japeniņa.


Ģimene atklāj, ka abi dēli ir dzimuši ģimenes dzemdībās. Jautāts, ko vīrietim nozīmē piedalīties ģimenes dzemdībās, Ričarda tētis Aigars atzīst, ka ir savādāk būt blakus, just emocijas, pārgriezt bērnam nabas saiti.

“Piedalīties, nevis atnākt uz gatavu!”, tāds ir Aigara aicinājums būt klāt dzemdībās arī citiem tēviem: “Kaut arī it kā jūties bezspēcīgs, tomēr vari sievai muguru pamasēt un sniegt emocionālo atbalstu!”

Saņemot īpašu apsveikumu no Kuldīgas slimnīcas valdes priekšsēdētājas Nellijas Kleinbergas un galvenās māsas Lauras Prelgauskas, Ričards tika pie pasaku grāmatas, pirmajiem zābaciņiem, cimdiņiem un mīļmantiņas. Sveicot vecākus, tika pasniegti ziedi māmiņai Simonai un sirsnīgi spiesta roka tētim Aigaram.


Šogad Kuldīgas slimnīcā ģimenes dzemdībās ir dzimuši jau 185 bērniņi. Māmiņām un tētiem, kuri vēl tikai gaida ģimenes pieaugumu, Ričarda vecāki novēl izturību un veselību! Tam pievienojas arī Kuldīgas slimnīca un priecājas par katru ģimeni, kura saviem bērniem piedzimt izvēlas skaistajā Kuldīgā!

bottom of page