top of page

Seši Ziemassvētku bērni Kuldīgas slimnīcā

27.12.2022.

Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā šajos Ziemassvētkos sagaidīti seši bērniņi. Trīs bērniņi – viena meitenīte un divi puisīši – piedzimuši pašā Ziemassvētku vakarā, viena meitenīte pasaulē ieradusies pirmajos Ziemassvētkos, bet divi puisīši – otrajos Ziemassvētkos.


Visi trīs Ziemassvētku vakarā dzimušie bērniņi – Lizete, Klāvs un Krists – ir no Kuldīgas novada. Lizetes ģimene dzīvo Alsungā, Klāva vecāki ir no Padures, bet Krista ģimene ir vārmenieki. Visus trīs bērniņus Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā palīdzēja sagaidīt vecmāte Inga Losāne.


Padurnieks Klāvs saviem vecākiem ir īpaša Ziemassvētku dāvana, jo ģimenē ir pirmais bērniņš. Vārmenieku Kristu mājās gaida sešgadīgais brālis Markuss, kurš mazajam brālītim apņēmies būt lielais palīgs, savukārt alsundznieces Lizetes trīsgadīgais brālītis Gustavs māsai sola būt labākais brālis pasaulē.


Pirmajos Ziemassvētkos kāda ģimene no Kandavas, ar vecmātes Zanes Japeniņas palīdzību, sagaidīja savu ceturto bērniņu – meitiņu Melāniju, kuru mājās gaida jau divi brāļi un māsa. Savukārt otrajos Ziemassvētkos pasaulē Kuldīgas slimnīcā ieradās divi puisīši – Tomass un Leonards. Viņiem piedzimt palīdzēja vecmāte Gunta Cepurīte. Abas ģimenes ir no Saldus novada. Tomasam ir vecāks brālis vārdā Olivers, bet Leonardu auklēt palīdzēs divas māsas Kristīne un Vika.


Ziemassvētku izskaņā Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā šogad ir sagaidīti 517 bērni – 286 zēni un 231 meitenes.

Comments


bottom of page