top of page

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā talkā nāk Dr.Klauni

01.06.2023.


Šodien Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, Kuldīgas slimnīcā viesojās dakteri Klauni - Dr. Tuklis Jaukulis un Dr. Pepī. Pirms darba Bērnu nodaļā, Dr. Klauniem bija īpaša tikšanās ar Kuldīgas novada pašvaldības PII “Bitīte” 11. grupiņu un “Ābelīte” grupiņu “Gliemezītis”. Šo grupiņu bērni piedalījās bērnu nodaļas drosmes kastes papildināšanā.


Tikšanās laikā ar abu pirmsskolas iestāžu bērniem, Dr. Jaukulis un Dr. Pepī bērniem atgādināja veselīga rīta sākšanas principus, izkustēšanās nozīmi, kā arī kopīgi vienojās dziesmā par godu Starptautiskajai Bērnu aizsardzības dienai.


PII “Bitītes” bērni kopā ar savām audzinātājām Solvitu Valdmani un Solvitu Liekniņu bija izveidojuši krāsainu plakātu un abi dakteri Klauni tika pie saulespuķes stāda par piemiņu no čaklajiem Bitītes bērniem.


Pie savas saulespuķes tika arī Kuldīgas slimnīca un tuvākajā laikā tiks sameklēta vislabākā vieta, kur saulespuķei augt.


PII “Ābelītes” bērni, audzinātāju iedvesmoti, bija uzzīmējuši dakteru Klaunu portretus. Izlaiduma grupiņas “Gliemezītis” bērniem portreti bija izdevušies tik precīzi, ka Dr. Taukulis un Dr. Pepī viegli atpazina gan sevi, gan savus kolēģus!


Pēc tikšanās ar bērnu dārza bērniem, dakteri Klauni devās uz bērnu nodaļu, lai kopā ar Kuldīgas slimnīcas speciālistiem ārstētu bērnus, kas Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā atradās Kuldīgas slimnīcas Bērnu nodaļā un Rehabilitācijas nodaļā.

Comments


bottom of page