top of page

Stingri aizliegti pacientu apmeklējumi

24.09.2020.

Saistībā ar Covid-19 saslimušo skaita palielināšanos valstī, Kuldīgas slimnīcā atkal ir spēkā pacientu apmeklējuma aizliegums gan nodaļās, gan Ilgstošas sociālās aprūpes nodaļā.


Bērnu nodaļā nepārtraukti var atrasties viens no vecākiem. Bet ģimenes dzemdībās kopā ar grūtnieci visu dzemdību un pēcdzemdību laiku atļauts atrasties bērna tēvam, taču gadījumā, ja viņš nodaļu atstāj, atgriezties ir aizliegts.

Atgādinām, ka grūtniecēm, kurām sākušās dzemdības, jānāk uz slimnīcas Uzņemšanas nodaļu, kur speciālisti sazināties ar Dzemdību nodaļas personālu. Dzemdētājas aicinātas patstāvīgi uz Dzemdību nodaļu nedoties!


Sūtījumus, kuri paredzēti pacientam, iespējams atstāt Uzņemšanas nodaļā, un slimnīcas personāls to nodos saņēmējam. Aicinām sūtījumā neievietot dokumentus un vērtīgas mantas, kā arī uz paciņas norādīt saņēmēja vārdu un uzvārdu, nodaļu un palātas numuru.


Arī senioriem ir iespējams nodot sūtījumus, taču tiem jābūt ievietotiem slēgtā un mitruma izturīgā iepakojumā, kas ir viegli dezinficējams, norādot seniora vārdu un uzvārdu.


Dodoties uz ambulatoro pieņemšanu pie kāda no Kuldīgas slimnīcas speciālistiem, jālieto sejas maska. Ja pašam maskas nav līdzi, to nodrošinās reģistratūrā. Izņemot gadījumus, kad pacientam ir pieraksts uz kādu no slimnīcas sadarbības partneriem, ārstu privātpraksēm, piemēram, urologa, flebologa, dermatologa, jeb jāveic radioloģijas vai laboratorijas izmeklējumi. Dodoties uz šādu pieņemšanu vai izmeklējumu, jāvienojas ar privātprakses ārstu vai radioloģijas un laboratorijas reģistratūru par to, vai pacientam pašam jānodrošina aizsargmaska, vai to iedos speciālists.


Uz vizīti pie speciālista pacienti aicināti ierasties ne ātrāk, kā noteiktajā laikā, lai izvairītos no drūzmēšanās. Kuldīgas slimnīcas personāls kontrolē pacientu plūsmu uz pieņemšanu, lai vienlaicīgi pie kabineta durvīm neatrastos pārāk daudz pacientu un būtu iespējams ievērot 2 metru distanci.


Arī Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā, dodoties uz konsultāciju pie kāda no speciālistiem, apmeklētāji aicināti ierasties ar sejas aizsargmasku.


Tāpat spēkā palikuši noteikumi par slimnīcas galvenās ieejas (2. stāvā) slēgšanu darbadienās pēc pulksten 18.00 un visu dienu nedēļas nogalēs un svētku dienās. Arī slimnīcas ēdnīca joprojām nav pieejama trešajām personām.


Ikviens aicināts rūpēties par savu un tuvinieku veselību, ievērot drošības pasākumus, kas saistīti ar COVID-19 izplatību. Esam atbildīgi par sevi un apkārtējiem!

Comments


bottom of page