top of page

Sveicam Dr. Elmāru Avotu 70 gadu jubilejā!

09.07.2024.

Šogad 9. jūlijā nozīmīgu dzīves jubileju atzīmēja Dr. Elmārs Avots. Suminājumus no tuvākā kolektīva un Kuldīgas slimnīcas vadības, viņš saņēma savā darba vietā Aizputē, Pils ielā 3. Šo vietu var dēvēt par Dr. Avota otrajām mājām, kur ikdiena paiet gan pieņemot pacientus ģimenes ārsta praksē, gan vadot Kuldīgas slimnīcas Aprūpes nodaļu.

Pateicoties Dr. Elmāram Avotam un viņa komandai, daudzi pacienti vienpadsmit gadu laikā izšķirošos brīžos veselības aprūpes iespējas ir raduši Kuldīgas slimnīcas Aprūpes nodaļā, Aizputē. Daudzi viņu zina kā ilggadēju terapeitu un ģimenes ārstu.

Sveicot jubilāru, kolektīvs viņu raksturo, kā pašaizliedzīgu ārstu, kuram pacients vienmēr ir pirmajā vietā. “Dr. Avots ir cilvēks, kuram patīk savs darbs, ir ļoti atsaucīgs, izpalīdzīgs. Kā vadītājam, vienmēr bijis svarīgs arī personāls. Nelokāms, ar savu nostāju. Cilvēks ar mugurkaulu, uz kuru var paļauties,” par Dr. Avotu saka Aprūpes nodaļas virsmāsa Alla Radžabova – Cinovska un māsa Guna Plešanova.

“Es vienkārši esmu skrējienā!” par savu 70. dzimšanas dienu īsi nosaka Dr. Elmārs Avots un, izmantojot situāciju, kad visi sanākuši kopā, viņš turpina ar laba vēlējumiem gan savai komandai, gan Kuldīgas slimnīcas vadībai. Viņš ir pārliecināts, ka labs vārds stiprina vienmēr.

Ar šādu pārliecību Dr. Avots ārsta profesijā ir nostrādājis jau vairāk kā 45 gadus. Nāk no Dundagas, uz Aizputi pārcēlies 1978. gadā. Pacientu uzticēšanos ieguvis gan strādājot par terapeitu Aizputes zonālajā slimnīcā, gan savā ģimenes ārsta praksē. No 2013. gada ir Kuldīgas slimnīcas Aprūpes nodaļas ārsts un vadītājs.

Comments


bottom of page