top of page

Sveicam Kuldīgas slimnīcas ergoterapeites profesionālajos svētkos!

27.10.2021.

27. oktobris tiek atzīmēts kā Pasaules ergoterapijas diena. Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā strādā ergoterapeites Selga Kancāne un Linda Plaude, kuru konsultācijas ir noderīgas ne tikai funkcionālo spēju atjaunošanas procesā, bet arī vides pielāgošanai mājas un darba vidē.


Abām ergoterapeitēm šī profesija ir arī viņu sirdslieta un tas izpaužas empātijā pret pacientiem un spējā neatlaidīgi kopā ar pacientu virzīties uz rezultātu.

Ergoterapeits palīdz atjaunot, funkcionālo traucējumu rezultātā, zudušās iemaņas vai apgūt jaunas prasmes, kas nepieciešamas gan mājās, gan darbā, lai klients uzlabotu un saglabātu funkcionālo neatkarību.

Ergoterapeits strādā ar cilvēkiem ar kustību traucējumiem, pēc pārciesta insulta, ar galvas traumām, lūzumiem, perifēro nervu bojājumiem, politraumām, reimatoloģiskām saslimšanām, apdegumiem, psihiskām saslimšanām, vai cilvēkiem, kuriem nepieciešamas konsultācijas par vides pieejamību, ergonomikas principu pielietošanu darba vidē vai mājas ikdienas dzīves nodarbju veikšanas laikā.

Ergoterapeits apmāca klientu izmantot esošās spējas, kā arī rekomendē un apmāca lietot tehniskos palīglīdzekļus un konsultē par vides pielāgošanas jautājumiem.


Ne jau vieta izceļ cilvēku, bet cilvēks vietu! Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas komanda ir gandarīta par savām ergoterapeitēm: Selga ar dziļu empātiju izprot katra pacienta vajadzības un neļauj padoties, neļauj zaudēt ticību savām spējām. Savukārt Linda sevi ir pierādījusi, kā atsaucīgu, iejūtīgu un pretimnākošu ergoterapeiti ar savu profesionālo skatījumu!


bottom of page