top of page

Trīs ģimenes sagaida dēlu Latvijas dzimšanas dienā

21.11.2022.

Latvijas dzimšanas dienā Kuldīgas slimnīcā trīs ģimenēs piedzimuši dēli – skrundenieks Olivers, stendenieks Eliass un ventspilnieks Klāvs.


Olivera vecāki Elīna un Klāvs Grīnbergi ir Kuldīgas novadnieki no Skrundas. Jautāti, vai sevi uzskata par Latvijas patriotiem, viņi atbild apstiprinoši. Viņu ģimenes vērtības ir būt godīgiem un saprast vienam otru. Latvijas iedzīvotājiem ģimene novēl būt saliedētiem, mīlēt Latviju, novērtēt brīvību. Oliveru mājās gaida māsas sešgadniece Lelde un četrgadniece Kate.


Eliasa vecāki Marta Zapacka un Ritas Jasjonis dzīvo Talsu novadā, Stendē. Marta atklāj, ka 7 gadus dzīvojusi ārpus Latvijas, bet vienmēr gribējies atpakaļ mājās. Par ģimenes svarīgākajām vērtībām viņa uzskata uzticību, atbalstu, mīlestību. Latvijas iedzīvotājiem viņa novēl: “Esiet atbalstošāki viens pret otru, izpalīdzīgāki! Un galvenais – mīliet un cieniet savas ģimenes, jo ģimene ir svēta lieta un mūsu valsts nākotne!” Eliasu mājās gaida māsa sešgadīgā Viktorija-Marta.


Klāva vecāki Simona un Vents ir ventspilnieki. Viņiem patriotisms nozīmē cieņu pret valsts simboliem un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, un rūpes par apkārtējo vidi. Par savas ģimenes vērtībām viņi uzskata kopā būšanu gan priecīgos, gan skumjos brīžos, savstarpēju atbalstu un mīlestību. Latvijai viņi novēl, lai ir saticība, miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts! Klāvu mājās gaida māsas – piecpadsmit gadus vecā Sibilla, septiņgadīgā Vivita un viengadniece Keita.


Oliveru un Eliasu sagaidīt palīdzēja vecmāte Inga Losāne, Klāvu – Gunta Cepurīte.

Latvijas patriotisko svētku nedēļā no 11. – 18. novembrim Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzimuši 10 bērniņi – piecas meitenītes un pieci zēni.


Iepriekšējā gada 18. novembrī Kuldīgas slimnīcā piedzima četras meitenītes. Viena no viņām bija 500.bērniņš. Šogad Kuldīgas slimnīcā 500. bērniņš vēl tiek gaidīts, tomēr rudens bijis dāsns ar vairākiem dvīņu pāriem.


bottom of page