top of page

Turpmāk bez maskām un Covid-19 testiem

18.05.2023.

Līdz ar epidemioloģiskās situācijas uzlabošanos valstī, Covid-19 izplatības riska samazinājumu un pamatojoties uz Ministru kabineta 2023. gada 9. maija noteikumiem Nr. 226 “Grozījumi Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai””, obligātā prasība sejas masku lietošanai visās Kuldīgas slimnīcas nodaļās un struktūrvienībās ir atcelta.


Prasība lietot sejas aizsargmasku un ierobežojums apciemot tuvinieku saglabāsies vien tajos gadījumos, kad pacientam ir acīmredzami augšējo elpceļu saslimšanas simptomi. Šādos gadījumos, personāls jums palūgs uzlikt masku. Ja apmeklētājam ir acīmredzami augšējo elpceļu saslimšanas simptomi, personālam būs tiesības ciemošanos aizliegt.

Pacienti vairs netiks apgrūtināti arī ar Covid-19 vīrusa rutīnas testēšanu un prasību plānveida un dienas stacionāra pacientiem ierasties ar veiktiem Covid -19 vīrusa noteikšanas testiem.

Testēšanu nozīmēs vien tiem pacientiem, kuriem ir augšējo elpceļu saslimšanas simptomi, aizdomas vai diagnosticēta pneimonija vai neskaidrs drudzis.

Kuldīgas slimnīca ir pateicīga visiem pacientiem un apmeklētājiem, kas Covid-19 pandēmijas laikā atbildīgi ievēroja noteiktās prasības!


Turpmāk vien lūdzam lietot bahilas, apmeklējot ārstu vai apciemojot tuvinieku, kā arī palikt mājās, ja ir augšējo elpceļu vai vīrusa saslimšanas simptomi.


Comments


bottom of page