top of page

Uzdāvini veselību! Kuldīgas slimnīcas rehabilitācijas nodaļā pieejama dāvanu karte

30.11.2023.


“Veselība – tā būtu vislabākā dāvana!” tā bieži dzirdam no cilvēkiem, kuriem jautājam, ko gribētu saņemt dāvanā. Kuldīgas slimnīcas rehabilitācijas nodaļā ir pieejams daudzveidīgs veselības uzlabošanas pakalpojumu klāsts. Sākot ar šī gada decembri, rehabilitācijas nodaļā ir pieejamas dāvanu kartes.


Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļa darbojas jau desmit gadus. Tajā strādā plaša speciālistu komanda, kura piedāvā daudzveidīgu rehabilitācijas pakalpojumu klāstu.

Pacientiem pieejamas fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsta konsultācijas, fizioterapeita, ergoterapeita, audiologopēda konsultācijas un nodarbības, haloterapija (sālsistaba), hidroterapija, mugurkaula trakcijas baseins, ārstnieciskā masāža, zemūdens masāža, limfodrenāža, fizikālā terapija, medicīniskā teipošana, ortožu izgatavošana, pēdu aprūpe, uztura konsultācijas.


“Jautājums – vai Kuldīgas slimnīcas rehabilitācijas nodaļā būtu pieejamas dāvanu kartes - ir izskanējis ne vienu vien reizi. Tagad varam aicināt tās iegādāties!” priecīgi saka Kuldīgas slimnīcas rehabilitācijas nodaļas administratore Inga Heidemane un pacientu reģistratore Mārīte Egle.

Kur var iegādāties? Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas reģistratūrā.

Kādā vērtībā? Dāvanu kartes summu nosaka dāvinātājs.

Kādus pakalpojumus var izmantot? Dāvanu karte ir derīga visiem rehabilitācijas nodaļā pieejamajiem maksas pakalpojumiem, izņemot pacienta iemaksu valsts apmaksātajiem pakalpojumiem. https://www.kuldigasslimnica.lv/rehabilitacijas-cenradis

Vai ir izmantošanas termiņš? Dāvanu karte ir jāizmanto 6 mēnešu laikā no iegādes datuma. Noteiktās summas ietvaros dāvanu karti var izmantot vairākas reizes.


Kas jāņem vērā?

Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas pakalpojumi ir medicīniskie pakalpojumi, tāpēc aicinām pacientus izvērtēt, vai izvēlētais pakalpojums ir piemērots viņa veselības stāvoklim. Izmantojot medicīniskos pakalpojumus bez ārsta nosūtījuma, pacients pats uzņemas atbildību par kontrindikāciju neesamību. Pakalpojumi Rehabilitācijas nodaļā ir pieejami, iepriekš pierakstoties.


Comments


bottom of page