Vakcinācijas kabineta darba laiks pēc pieraksta


Kuldīgas slimnīcas Vakcinācijas kabinets savu darba laiku plāno, balstoties uz iedzīvotāju aktivitāti. Iepriekšējā pieteikšanās pa tālruni: 29469816

Par vakcinācijas iespējām iedzīvotāji aicināti interesēties arī pie saviem ģimenes ārstiem.


KULDĪGAS SLIMNĪCAS VAKCINĀCIJAS KABINETA DARBA LAIKS :


28.novembrī no 9.00-11.00


Kuldīgas slimnīcas Vakcinācijas kabinetā pieejamas Pielāgotās Covid-19 vakcīnas “Comirnaty Original/Omicron BA.1” un “Spikevax Bivalent Original/Omicron BA.1”, kā arī jaunākās Covid-19 vakcīnas - “Comirnaty” (pfizer/biontech) AB 45


Nacionālais veselības dienests atgādina, ka balstvakcinācija nodrošina papildu aizsardzību pret vīrusu un līdz minimumam samazina smagas slimības, hospitalizācijas un nāves risku no Covid-19 infekcijas.

Pielāgotās vakcīnas paredzētas lietošanai personām no 12 gadu vecuma, kuras saņēmušas vismaz primāro vakcināciju pret Covid-19.

Tās ir oriģinālo vakcīnu “Comirnaty” (Pfizer/BioNTech) un “Spikevax” (Moderna) izmainītas versijas, kas paredzētas aizsardzībai gan pret omikrona apakšpaveidu BA.1, gan pret oriģinālo Covid-19 vīrusu.


Vakcīnas ir pielāgotas, lai labāk atbilstu cirkulējošajiem Covid-19 paveidiem, tādējādi sagaidāms, ka tās nodrošinās optimālu aizsardzību pret Covid-19 laikā, kad vīruss attīstās un pārveidojas.


Kuldīgas Slimnīcas Vakcinācijas kabinets atrodas Kuldīgas novada Sporta skolas Vieglatlētikas manēžas telpās, Dzirnavu ielā-13.