top of page

Slimnīca izveido vakcinēšanās kabinetu vieglatlētikas manēžā

11.03.2021.

Kuldīgas slimnīca izveidojusi vakcinēšanas kabinetu Kuldīgā, Dzirnavu ielā 13 (vieglatlētikas manēžā), kur notiks iedzīvotāju vakcinēšana pret Covid-19, ievērojot prioritārās grupas, tiklīdz būs pieejamas vakcīnas.


Kuldīgas slimnīcas vakcinācijas kabinetā vakcīnas varēs saņemt iedzīvotāji, kuru ģimenes ārsti neveic vakcināciju savā ģimenes ārsta praksē, un tie iedzīvotāji, kuri kā vēlamo vakcinācijas vietu norādījuši Kuldīgu, bet ir reģistrēti pie ģimenes ārsta citā novadā. Iedzīvotājus vakcinēs, ņemot vērā www.manavakcina.lv un pa tālruni 8989 saņemtos pieteikumus, rindas kārtībā, ievērojot prioritārās grupas. Kabinetu Kuldīgas slimnīca atvērs vistuvākajā laikā, tas tapis sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību un Kuldīgas novada sporta skolu. Kabineta darbība atkarīga no vakcīnu piegādes. Kuldīgas slimnīcas valdes priekšsēdētājs Agris Rozenfelds teic: tiklīdz slimnīca saņems ziņu par laikus pasūtīto vakcīnu piegādi, uzreiz sāksies uz vakcīnu pieteikušos senioru, kas sasnieguši 70 gadu vecumu, apziņošana.


Kā pieteikties vakcinācijai pret Covid-19?

Vakcinācijai var pieteikties internetā www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, vai pie ģimenes ārsta. Ja esat jau reģistrējies, tad atkārtoti pie ģimenes ārsta nav jāpiesakās.


Visi saņemtie pieteikumi tiek apkopoti vienā datubāzē, un šobrīd uzaicinājumus vakcinēties jau sāk saņemt seniori, kas sasnieguši vismaz 70 gadu vecumu. Tiklīdz pienāks jūsu kārta vakcinēties, nekavējoties saņemsiet uzaicinājumu ierasties, ar jums pa norādīto tālruni sazināsies reģistrators.


Plašāka informācijas par vakcinācijas kārtību: www.vm.gov.lv

Comments


bottom of page