top of page

VPKV skolnieki iepriecina ar pašu darinātiem apsveikumiem

20.12.2021.Vēl pirms skolas ziemas brīvlaika, ar četru aktīvu jauniešu starpniecību, Kuldīgas slimnīcā tika nogādāti, Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas audzēkņu veidoti, apsveikumi slimnīcas personālam un pacientiem Ziemassvētkos! Radot pieklājīgu un iejūtīgu jauniešu iespaidu, skolu pārstāvēja Ralfs, Alens, Rūdis un Reinis no 11.a klases. Viņi skolā piedalās brīvprātīgo grupā, kas organizē un iesaistās dažādos labdarības projektos.


Lai iepriecinātu Kuldīgas slimnīcas personālu un pacientus, dažāda vecuma bērni bija sarūpējuši pašu rokām darinātas – līmētas, zīmētas, krāsotas un radoši izveidotas apsveikumu kartiņas. 5.b klasīte apsveikumam bija pievienojusi arī saldumumus, kas noteikti garšos kādam mazam drosminiekam, kurš ir ceļā uz atveseļošanos bērnu nodaļā.

“Mēs saprotam, kā tas ir, kad svētki jāpavada slimnīcā. Šie apsveikumi ir no visas Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas, lai Jums, Jūsu personālam un visiem, kam jāpavada svētki slimnīcā, būtu jaukāk!”, teica sirsnīgie jaunieši, pasniedzot Kuldīgas slimnīcas galvenai ārstei Agatei Zīvertei trīs lielas aploksnes, pilnas ar, skolnieku darinātām un pašu rakstītām, kartiņām!

Galvenā ārste neslēpa pārsteigumu, vienlaikus atzīstot, ka tas ir ļoti patīkami un mīļi saņemt šādus apsveikumus tieši no bērniem. “Paldies, ka Jūs izrādāt tādas rūpes un vēlaties iepriecināt! Tas noteikti palīdzēs!”, VPKV skolēniem un skolotājiem pateicās Dr.Zīverte.


Kartiņas tagad ir izvietotas uz palodzēm slimnīcas uzgaidāmajā hallē, kā arī pie sienām, starp pirmo un trešo stāvu. Tādējādi par tām var priecāties, gan pacienti, gan slimnīcas personāls. Daļa kartiņu iepriecinās arī seniorus, kuri dzīvo Kuldīgas slimnīcas Ilgstošās sociālās aprūpes nodaļā.


Skolas pārstāvji Ralfs, Alens, Rūdis, Reinis par sevi pastāstīja, ka viņi un vēl citi klases un skolas biedri ir no VPKV brīvprātīgo grupas, kas skolā organizē un iesaistās vairākos labdarības projektos. Puiši stāsta, ka pirms vairākiem mēnešiem ir organizējuši palīdzību suņu patversmei, bet Ziemassvētku apsveikumu gatavošanā Kuldīgas slimnīcai ir tikusi iesaistīta visa skola. Stāstot par labdarības idejām, no jauniešiem bija jūtama nopietna attieksme, tomēr, novēlot visiem, “Priecīgus Ziemassvētkus” viņu acīs pavīdēja silts prieks un gandarījums par paveikto labo darbu!


Patiess prieks un gandarījums ir arī Kuldīgas slimnīcai! Paldies Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas audzēkņiem par skaistajiem apsveikumiem, kā arī skolotājiem par bērnu ievirzīšanu labo darbu projektos! Paldies vecākiem, kuri audzina bērnus būt sirsnīgiem un iejūtīgiem!


Priecīgus Ziemassvētkus un labiem darbiem piepildīgu Jauno gadu!

Comments


bottom of page