top of page

Zemessargi un karavīri iepriecina mazos pacientus

19.12.2022.

Atsaucoties Kuldīgas slimnīcas aicinājumam papildināt Bērnu nodaļas Drosmes kasti, iesaistījušies gan darba un sporta kolektīvi, gan skolas un privātpersonas.

Pirmie uz Kuldīgas slimnīcas aicinājumu papildināt Drosmes kasti mazajiem pacientiem, atsaucās Zemessardzes 45.kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargi un profesionālie karavīri.


Vispirms kolektīvi savācot naudu, tad ar iepriekš izveidotu sarakstu, organizējot iepirkšanos vairākos Kuldīgas veikalos, sestdien 17.decembrī Kuldīgas slimnīcā tika nogādātas aptuveni desmit kastes ar rotaļlietām, krāsošanas piederumiem, kancelejas precēm un dažādiem brīvā laika pavadīšanas piederumiem. Kā pastāstīja Zemessardzes profesionālā dienesta kaprāle Laura Pētersone, vēlmi iesaistīties kādā labdarības iniciatīvā, palīdzot bērniem, zemessargi izteikuši jau ātrāk.

“Ieraugot Facebook ierakstu, kurā Kuldīgas slimnīca aicina papildināt drosmes kastes saturu mazajiem pacientiem, tas mani ļoti uzrunāja. Piedāvāju šo ideju zemessargiem un karavīriem, saņemot ļoti lielu atsaucību. Pirmajās divpadsmit stundās jau tika saziedoti 500 eiro, bet kopumā drosmes kastes satura papildināšanai iztērēti 880 eiro.”, atklāj kaprāle Laura Pētersone.

Atrašanās slimnīcā vienmēr ir saistīta ar papildus uztraukumu – prom no ierastās vides, procedūras, izmeklējumi. Drosmes kastes mērķis ir iepriecināt mazo pacientu, lai novērstu uzmanību no veicamajām procedūrām un ar mazu dāvaniņu uzslavētu par pacietību vai nomierinātu, ja procedūra bijusi sāpīga.


Kuldīgas slimnīca pateicas ikvienam kolektīvam, ikvienai personai par iesaistīšanos Bērnu nodaļas drosmes kastes satura papildināšanā, lai iepriecinātu mazos pacientus bērnu nodaļā. Mazajiem pacientiem drosmes vajag daudz, tāpēc drosmes kastes satura papildināšana ir labā darba ideja visa gada laikā.

Commentaires


bottom of page