top of page

Ziemassvētki ilgstošas sociālās aprūpes nodaļā

23.12.2021.

Kuldīgas slimnīca ir viena no retajām ārstniecības iestādēm, kas sniedz ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu personām, kurām veselības vai funkcionālo traucējumu dēļ, sociālā aprūpe nav pieejama dzīvesvietā.


Gaidot Ziemassvētkus, nodaļas vadītāja Dace Upleja kopā ar nodaļas darbiniekiem, bija noorganizējusi jauku Ziemassvētku pasākumu, kura laikā nodaļas iemītnieki priecājās par Ziemassvētku eglīti, baudīja sarūpēto cienastu un saņēma Ziemassvētku paciņas. Aizkustinošu muzikālo sveicienu sniedza pārstāvji no Kuldīgas Baptistu draudzes kora, bet čaklie E.Gulbja laboratorijas Kuldīgas filiāles kolektīvs bija saadījuši lielu maisu ar siltajām zeķēm.


Lai arī Covid -19 epidemioloģiskās drošības pasākumi neļāva ierasties klātienē, īpaši pārdomātu apsveikumu bija sarūpējusi Kuldīgas novada pašvaldība.

“Lai vienmēr Jums ir sajūta, ka Jūs kāds mīl, ka par Jums kāds domā un atceras!”, tā sirsnīgā videosveicienā vēlēja Kuldīgas novada mēre Inga Bērziņa, bet zem eglītes savu cilvēku jau gaidīja dāvaniņa ar kartiņu, uz kuras bija attēlota Kuldīgas galvenā egle. Apsveikumus papildināja arī Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas bērnu dāvinātās kartiņas, par kurām dāvanu saņēmēji bija vēl vairāk aizkustināti.


“Lai nākamais gads nes mums daudz mierpilnu dienu, lai atmiņas veidojas gaišas un vieglas, lai ikdienas steidzīgajā ritmā nepazaudējam svarīgo – cieņu un mīlestību. Lai visiem sirsnīgi Ziemassvētki un veiksmīgs Jaunais gads!”, tā Ilgstošas sociālās aprūpes nodaļas iemītniekiem, viņu tuviniekiem un saviem kolēģiem vēl nodaļas vadītāja Dace Upleja.

Šogad apritējuši jau pieci gadi, kopš Kuldīgas slimnīcas Ilgstošas sociālās aprūpes nodaļa uzsāka darbu. Šobrīd nodaļu par savām mājām sauc 42 cilvēki. Par viņiem ikdienā rūpējas 17 darbinieku – mediķi un sociālā darba speciālisti.

bottom of page