top of page

Ziemassvētku vakarā sagaida meitiņu

27.12.2023.


Zariņu pāris no Ventspils novada savu otro meitu Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā sagaidījis tieši Ziemassvētku vakarā. Arī vecākā meita, kura martā svinēs jau trešo dzimšanas dienu, sagaidīta Kuldīgas slimnīcā. Abas meitiņas dzimušas ģimenes dzemdībās. Šogad Kuldīgas slimnīca svētku laikā līdz 1. janvārim, uzturēšanos ģimenes palātā nodrošina bez maksas.


Līgas Laumas un Ingusa Zariņu ģimenē 24. decembrī, tieši Ziemassvētku vakarā sagaidīta meitiņa Marta Anna. Ģimene ir no Ventspils novada Zlēku pagasta, un māsiņu mājās gaida māsa Līna.


Saņemot apsveikumu no Kuldīgas slimnīcas valdes priekšsēdētāja Andra Aniņa, Martas Annas māmiņa atklāj, ka arī vecākā meita Līna pasaulē ir nākusi tieši Kuldīgas slimnīcā. Turklāt arī zīmīgā laikā – Lieldienās.  Gan Līna, gan tikko dzimusī Marta Anna piedzimušas abiem vecākiem klātesot.

“Vīra/bērnu tēva klātbūtne ir uzticības un ģimeniskuma simbols. Ģimenei vienmēr jāturas kopā. Tēvs ģimenē jūtas atbildīgs, lai visi ir paēduši, lai ir silta vietiņa, lai mīlestība ģimenē,” saka Līga Lauma Zariņa.

Māmiņām un tētiem, kuri ģimenes pieaugumu vēl tikai gaida, abi novēl, lai ilgi gaidītais mazulītis pasaulē nāk vesels un laimīgs!


Gada laikā Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā ir piedzimuši jau 497 bērniņi. No tiem ģimenes dzemdībās ir dzimuši vairāk kā trešā daļa. Atbalstot ģimenes svētku laikā un drīzumā gaidot 500. jaundzimušo,  Kuldīgas slimnīca līdz 1. janvārim dāvina uzturēšanos ģimenes palātā bez maksas.

bottom of page