Jaunajā gadā pirmais piedzimis zēns

Jaunajā gadā pirmais piedzimis zēns

03.01.2023.

Kuldīgas slimnīcā 2023. gadā piedzimis 501 bērniņš – 259 zēni un 242 meitenes. Ģimenes dzemdībās, abiem vecākiem klātesot, dzimuši 237 bērni.  Starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu sagaidīts 500. jaundzimušais – meitene Kellija. Jaunajā 2024. gadā Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā, kā pirmais šī gada bērniņš, piedzimis zēns.

Jaunā gada pirmo bērniņu sauc Braiens. Viņš pasaulē nāca 1. janvāra priekšpusdienā un saviem vecākiem Alisei Liekniņai un Jānim Podobedam ir pirmais bērns. Ģimene priecājas, ka tas noticis tieši Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā.

“Pieredze ir ļoti laba, noteikti ieteiktu šeit pirmo reizi ieraudzīt savu mazulīti!” saka Braiena māmiņa. Tiem, kuri ģimenes pieaugumu vēl tikai gaida, abi vecāki vēl veiksmi, izturību un, galvenais – veselību!

Kuldīgas slimnīcā 2023. gadā piedzimis 501 bērniņš – 259 zēni un 242 meitenes. Ģimenes dzemdībās, abiem vecākiem klātesot, dzimuši 237 bērni. Piedzimuši arī seši dvīņu pāri.

Kompetentu aprūpi Kuldīgas slimnīcas dzemdību nodaļā visu diennakti nodrošina vecmātes, ginekologi-dzemdību speciālisti, māsas, māsas palīgi. Jaundzimušā veselību sadarbībā ar pediatriem novērtē un uzrauga neonatologs.