OPERĀCIJAS

Slimnīcā ir četras operāciju zāles, kas nodrošinātas ar modernām iekārtām un monitoriem. Te veic gan plānotas operācijas, gan visa veida akūtas (neatliekamas) operācijas atbilstoši slimnīcas profilam.

 

Operāciju profils ir plašs: dzemdniecība, ginekoloģija, uroloģija, traumatoloģija – ortopēdija un ķirurģija, veicot gan konvencionālas, gan minimāli invazīvas (laparoskopiskas) operācijas.

Tiek nodrošināta arī pēcroperācijas aprūpe.

Operācijas iespējams veikt par valsts līdzekļiem, pacientam maksājot valsts noteikto līdzmaksājumu (izņemot no līdzmaksājumiem atbrīvotās pacientu grupas). Atsevišķas operācijas tiek veiktas tikai par maksu. Par operāciju piemēro samaksu arī gadījumos, kad beigušās valsts piešķirtās kvotas.

 • Maksa par dienas stacionārā veiktu operāciju – 4 EUR,

 • Maksa par ārstēšanos dienas stacionārā – 7 EUR/ dienā,

 • Maksa par pārsiešanu – 4 EUR,

 • Maksa par ēdināšanu (ja nepieciešama) – 2,85 EUR/ dienā.

Par operācijām, kas manipulāciju sarakstā norādītas kā lielās operācijas, ārstniecības iestāde var iekasēt līdzmaksājumu 31 EUR apmērā par vienu stacionēšanas reizi operācijas zālē.

* Pakalpojumu izmaksām ir informatīva nozīme. Pakalpojuma cenu veido veikto manipulāciju (t.sk. operācijas) veids un daudzums, uzturēšanās ilgums stacionārā, pacienta individuālā specifika un izvēle.

Pacienta līdzmaksājums noteikts atbilstoši Ministru kabineta 2018. gada 28. augusta noteikumiem Nr. 555 «Veselības aprūpes pakalpojumu organizēšanas un samaksas kārtība"

 

Dodoties uz operāciju, pacientam līdzi jāņem:

 • personu apliecinošs dokuments,

 • speciālista nosūtījums,

 • anesteziologa apskates karte,

 • analīžu rezultāti,

 • elektrokardiogramma,

 • aizpildīta pirmsanestēzijas anketa,

 • aizpildīta veidlapa par piekrišanu operācijai un anestēzijai,

 • ūdens.

 

Operācijas veic sertificēti, profesionāli un pieredzējuši ārsti, pie kuriem iespējams pieteikties arī ambulatori. Blokā strādā sertificētas operāciju māsas, māsu palīgi un sanitāri.

Operācijas bloka vadītājs

ķirurgs Guntis Smiltāns

Traumatologs - ortopēds

Ervīns Gudēvičs

Ginekologs - dzemdību speciālists

Māris Arājs

Vecākā māsa

Laila Egle

Traumatologs - ortopēds

Jānis Jansons

Ginekologs - dzemdību speciālists

Sergejs Tarasovs

Ķirurģe

Ilze Runce

Ginekoloģe - dzemdību speciāliste

Natālija Gailīte

Ginekologs - dzemdību speciālists

Jurģis Vītols

Ķirurgs

Agnis Ļuļēns

Ginekoloģe - dzemdību speciāliste

Ilze Smiltāne

Ginekoloģe - dzemdību speciāliste

Alise Vigule

Ginekoloģe - dzemdību speciāliste

Elīna Lauva

Operāciju profili:

Ķirurģiskas operācijas (veic dr. Guntis Smiltāns, Agnis Ļuļēns, Ilze Runce)

Apendektomija


Apendektomija ir operācija, kuras laikā tiek izņemts aklās zarnas tārpveida piedēklis. Tā ir viena no biežāk veiktajām akūtajām operācijām, kas tiek pielietota aklās zarnas tārpveida piedēkļa iekaisuma, jeb apendicīta gadījumā. Iekaisuma cēlonis visbiežāk ir tārpveida piedēkļa nosprostojums ar baktēriju vairošanos. Tam seko piedēkļa sieniņas tūska, strutu veidošanās un piedēkļa plīsums, ja laicīgi netiek veikta operācija. Galvenais apendicīta simptoms ir sāpes vēderā, kas sākotnēji var būt lokalizētas ap nabu, bet vēlāk novietojas vēdera lejasdaļā labajā pusē. Apendektomiju var veikt divos veidos:

 • vaļējā jeb konvencionālā pieejā - veic griezienu vēdera labajā apakšējā daļā, caur kuru izņem tārpveida piedēkli. Vaļēju pieeju biežāk izvēlas pacientiem ar izteikti iekaisušu un plīsušu aklās zarnas piedēkli, kā arī pacientiem, kuriem jau bijušas operācijas vēdera dobumā.
 • minimāli invazīvā jeb laparoskopiskā pieejā - caur trīs (visbiežāk) nelieliem griezieniem vēdera priekšējā sienā ar kameras palīdzību veic tārpveida piedēkļa izņemšanu. Metodes priekšrocības ir salīdzinoši labāks kosmētiskais rezultāts, mazākas sāpes pēc operācijas, iespēja ātrāk atgriezties pie ikdienas aktivitātēm.
Izvēli nosaka ārsts, pamatojoties uz tādiem faktoriem, kā saslimšanas ilgums un smagums, iepriekš veiktās operācijas un citas saslimšanas.
Diagnostiska laparoskopija un laparotomija


Diagnostikas laikā tiek apskatīti vēdera dobuma orgāni.

 • Diagnostikās laparoskopijas laikā caur nelieliem iegriezumiem tiek ievadīts tievs instruments ar optisku video sistēmu, ar kuras palīdzību uz monitora redzami iekšējie orgāni. Laparoskopijas laikā iespējams atklāt sāpju un vemšanas iemeslu, saaugumus gremošanas traktā, diagnosticēt audzēju vai iekaisumu. Ar šo metodi var veikt biopsiju (audu parauga paņemšana), lai atšķirtu labdabīgu veidojumu no ļaundabīga. Tāpat iespējams pārdalīt saaugumus.

 • Diagnostisko laparotomiju pielieto tad, kad nav iespējams pielietot laparoskopiju.
Stomas slēgšana (bez cirkulārā šuvēja)


Stomas (mākslīgi izveidota atvere vēdera sienā zarnu satura vai urīna izvadīšanai) slēgšana ir operācija, kuras laikā iepriekš izveidotā stoma tiek likvidēta un zarnu gali savienoti atpakaļ kopā tā, lai zarnu saturs varētu tikt izvadīts dabiskā veidā bez stomas palīdzības.
Trūces operācija (pēcoperācijas)


Pēcoperācijas trūces veidošanos nosaka rētaudiem izmainīta vēdera siena, kas nespēj nodrošināt audu stabilitāti, kā rezultātā vēdera dobuma iekšējie orgāni izspiežas ārpus vēdera dobuma, ko pavada dažādas pazīmes.

Operācijas laikā ārsts veic griezienu virs taustāmā veidojuma, pāršķeļ audus pa kārtām, izgriež rētaudus, atrod trūces maisu un to pāršķeļ. Trūces maisa saturu izbrīvē un ievieto atpakaļ vēdera dobumā. Vēdera sienas defektu slēdz, izmantojot protēzes. Brūci slēdz pa kārtām, ādai biežāk izmanto kosmētisku šuvi.
Laparoskopiska žultspūšļa operācija (holecistektomija)


Holecistektomija ir žultspūšļa izņemšana, ko nepieciešams veikt žultsakmeņu slimību gadījumos. Operācija rekomendēta arī žultspūšļa polipu gadījumā, jo tie saistāmi ar žultspūšļa vēža attīstības risku.

Laparoskopu (kamera ar intensīvu gaismu) ievada vēdera dobumā caur nelielu iegriezumu zem nabas. Caur citiem iegriezumiem ārsts ievada instrumentus, ar kuriem veic operāciju. Lai operāciju būtu iespējams veikt, vēdera dobumā tiek iepildīta ogļskābā gāze. Žultspūsli nodala no žultspūšļa vada, asinsvadiem un aknas, tad izņem caur griezienu zem nabas.

Laparoskopiska holecistektomija ir visbiežāk lietotā minimāli invazīvā ķirurģiskā metode.

Komplikācijas – brūces infekcija, dziļo vēnu tromboze, pēcoperācijas trūces veidošanās grieziena vietā. Retos gadījumos var rasties kopējā žultsvada bojājums, žults noplūde, zarnu vai citu vēdera dobuma orgānu bojājums, vai asinsvadu bojājums ar sekojošu asiņošanu.
Laparoskopiska trūces operācija


Laparoskopiskas trūces operāciju var izmantot visu trūču veidu ārstēšanai, nostiprinot vēdera sienu un slēdzot defektu.

Operācijas sākumā caur nelielu iegriezumu ievada ogļskābo gāzi, bet citā griezuma vietā – laparoskopu (kamera ar intensīvu gaismu) un operācijas instrumentus, ar kuriem tiek veikta operācija. Vēdera sienas defekts tiek noklāts sintētisko protēzi. Operācijas norisi ārsts kontrolē monitorā.

Laparoskopisku trūces operāciju pielieto arī cirkšņa trūces gadījumā.
Vairogdziedzera operācija


Vairogdziedzera operācija veic gadījumā, ja tas ir palielināts, izveidojušies patoloģiski funkcionējoši mezgli vai ir aizdomas par vairogdziedzera vēzi.

Operāciju veic vispārējā anestēzijā, caur horizontālu lokveida ādas griezienu kaklā. Operācijas gaitā iespējams izoperēt daļu vai visu vairogdziedzeri. Par katru gadījumu individuāli lemj speciālists.

Nepieciešamības gadījumā vairogdziedzera audu paraugs tiek nosūtīts izpētei.
Konveciāla (vaļēja) žultspūšļa operācija (holecistektomija)


Holecistektomija ir žultspūšļa izņemšana, ko nepieciešams veikt žultsakmeņu slimību gadījumos. Operācija rekomendēta arī žultspūšļa polipu gadījumā, jo tie saistāmi ar žultspūšļa vēža attīstības risku. Konvenciālu žultspūšļa operāciju veic gadījumos, kad plānveida laparoskopiskās operācijas laikā ķirurgam saaugumu vai kādu citu anatomisku īpatnību dēļ nākas veikt iegriezumu, pārejot uz konvenciālo metodi.
Labdabīga ādas veidojuma ekscīzija


Ķirurgs veic nelielu griezienu ādā virs veidojuma un atdala to no veselajiem audiem, pilnībā izņemot.

Procedūras veikšanai izmanto pilno anestēziju vai lokālo anestēziju, kas ievadīta ādā ap veidojumu.
Zarnu rezekcija


Operāciju veic akūtos gadījumos. Tās laikā tiek izņemta slimības skartā zarnas daļa, un veselīgie gali tiek savienoti atkārtoti.

Operācijas veikšana un apjoms atkarīgs no pamatsaslimšanas (audzējs, asinsvadu malformācijas, saauguma slimība, fistulas, zarnu necaurejamība u.c.), pacienta sūdzībām, izmeklējumu rezultātiem.
Resnās zarnas operācija


Hemikolektomija ir operācija, kuras laikā tiek izņemta resnās zarnas viena puse. Operāciju visbiežāk veic resnās zarnas audzēja ārstēšanā.

Operācijas laikā tiek veikts grieziens vēdera priekšējā sienā un izņemta ar slimību skartā, kā arī daļa veselās resnās zarnas, tādējādi mazinot audzēja atjaunošanās risku. Atlikušās zarnas visbiežāk tiek savienotas kopā un atjaunota normāla zarnu satura kustība.

Atsevišķās situācijās nepieciešams izveidot stomu – atveri vēdera priekšējā sienā, pie kuras piešūta zarnas daļa, caur kuru speciālā savācējmaisā izdalās zarnu saturs vai urīns.

Hemikolektomiju var veikt vaļējā jeb konvencionālā, vai laparoskopiskā pieejā. Vaļējās operācijas laikā tiek izdarīts lielāks grieziens vēdera priekšējā sienā. Laparoskopiskas procedūras laikā ķirurgs caur salīdzinoši mazākiem griezieniem ievada kameru un smalkus instrumentus. Laparoskopiskas pieejas galvenās priekšrocības ir labāks kosmētiskais rezultāts, mazākas sāpes pēc operācijas, ātrāka zarnu darbības atjaunošanās, mazāks slimnīcā pavadītais laiks, taču laparoskopiskās pieeja nav iespējama visos saslimšanas gadījumos.

Kolostomija ir operācija, kuras laikā resnā zarna tiek piešūta un atvērta uz vēdera priekšējās sienas. Tādā veidā tiek radīta atvere (kolostoma) pacienta vēdera priekšējā sienā, caur kuru uz laiku vai paliekoši izdalās zarnas saturs speciālā savācējmaisā.

Atlikušo resnās zarnas daļu slēdz akli vai izņem, atkarībā no saslimšanas.

Kolostomiju visbiežāk veic resnās zarnas audzēja ārstēšanā, divertikula plīsuma, resnās zarnas bojājumu, iekaisīgu zarnu slimību gadījumā.
Hemoroīdu operācija (bez longo šuvēja)


Hemoroīdu operācija veicama pacientiem ar dažādas pakāpes hemoroidālo saslimšanu.

Ārstēšanas taktika katram pacientam tiek piemeklēta individuāli. Hemoroīdu operācijas metodei ir dažādas modifikācijas. Kuldīgas slimnīcā izmanto hemoroīdektomiju jeb steiplera hemoroīdektomiju.

Operācijas laikā tiek izmantots speciāls šuvējs un skaviņas, ar kurām tiek apstādināta hemoroīdu mezglu apasiņošana no artērijām.
Vēnu operācija


Vēnu operācijas pamatā ir slimo vēnu likvidēšana, lai tās nebojātu veselās vēnas. Slimās vēnas izoperē, tās izvelkot ārā caur iegriezumiem ādā.

Traumatoloģijas operācijas (veic dr. Ervīns Gudēvičs, Jānis Jansons)

Karpālā kanāla dekompresijas operācija


Plaukstas pamatnē veic nelielu griezienu ādā un atver karpālo kanālu, tādējādi mazinot nerva nospiedumu.

Pēc operācijas var doties mājās, mēnesi ievērojot saudzējošu režīmu.
Ceļa locītavas krustenisko saišu rekonstrukcija


Lai atjaunotu krustenisko saiti, jāveic tās rekonstrukcija. Šim nolūkam tiek izmantoti paša cilvēka audi. Parasti visas ceļa locītavas saišu rekonstrukcijas tiek veiktas artroskopiski.
Caur diviem maziem caurumiņiem ievada optiskos un ķirurģiskos instrumentus. Operāciju ķirurgs veic, notiekošo vērojot monitora ekrānā, kur viss redzams vairākkārtējā palielinājumā.
Hallux valgus (greizais īkšķis)


Veicot operāciju (koriģējošo osteotomiju) deformācijā iesaistītajiem kauliem maina formu – kaulus noteiktā vietā, leņķī un plaknē pārzāģē un savieto, lai pēdas skelets atgūtu anatomiski pareizu formu. Atkarībā no katras pēdas deformācijas īpatnībām, ir vairāki risinājumi, kā koriģējošo osteotomiju veikt.
Dipitrēna kontraktūras operācija


Plaukstas saistaudu slāņa sabiezējums, kas zem ādas veido mezgliņus un savelk ādu. Rezultātā deformējas pirksti, cilvēks jūt sāpes un nespēj pilnvērtīgi kustināt pirkstus.

Operācija laikā ar palielinājuma palīdzību tiek uzmanīgi izdalīta plaukstas aponeiroze (saistaudu slānis).
Stenozējoša ligamentīta operācija


Operācijas laikā ar nelielu griezienu plaukstas ādā tiek paplašināts tunelis cīpslas slīdēšanai.

Operācijas tiek veikta lokālā vai vispārējā anestēzijā. Pēc operācijas brūces dzīst 2 nedēļas.
Artroskopija


Artroskopijas operācija notiek, pacientam esot pilnā vai spinālā narkozē. Caur divām nelielām ar mazu griezienu iegūtām brūcēm locītavā ievada optiskos un ķirurģiskos instrumentus. Ārsts operāciju veic desmitkārtīgā palielinājumā datora monitora ekrānā. Metode ir vienkārša un pacientam saudzīga, griezienu vietas ātri sadzīst.

Locītava ķirurģiski atvērta netiek. Metode ir vienkārša un pacientam saudzīga, griezienu vietas ātri sadzīst.

Artroskopijas laikā iespējams:

 • diagnosticēt locītavu patoloģijas,
 • veikt bojātā skrimšļa „slīpēšanu”,
 • izņemt vai sašūt bojāto meniska daļu,
 • veikt saišu rekonstrukcijas un locītavas stabilizāciju,
 • veikt brīvu locītavas fragmentu evakuāciju,
 • ārstēt lūzumu,
 • veikt biopsiju,
 • atbrīvot locītavu no rētaudiem, uzlabojot kustību apjomu.
Āmurveida deformācija kāju pirkstiem


Āmurveida pirksti ir deformācija, kad kājas pirksta gals piespiests pie pirksta pamata, bet tā vidusdaļā ir ass liekums.

Operācijas laikā ortopēds koriģē kaulu stāvokli un mīkstos audus ap īkšķi (locītavas kapsulu, cīpslu saišu kapsulu). Lai pēc tam pēdas kauli noturētu pareizu leņķi, tos visbiežāk nostiprina ar metāla fiksatoriem, kas pēc laika nav jāizņem.

Pēc operācijas apmēram četras līdz sešas nedēļas jāstaigā, valkājot speciālos apavus.
Osteotomija


Osteotomija ir procedūra, kurā tiek izmainīta kaula ass, pārzāģējot kaulu. Osteotomiju veic, lai izlabotu kājas asi un uzlabotu ceļa locītavas funkciju, pārdalot smagumu locītavu virsmām.

Kuldīgas slimnīcā veic osteotomiju:

 • lielajiem stobra kauliem bez implanta vērtības,

 • osteotomiju mazajiem stobra kauliem (Šēdes operācija),

 • spieķa kaula distālās metafīzes osteotomiju, plastiku, osteosintēzi (ķirurģiska ārstēšanas metode, kuras gaitā, ar implantu palīdzību, tiek stabilizēti un savienoti salūzušie kaula fragmenti) bez implanta vērtības.
Cīpslu maksts atvēršana, tendolīze


Operācijas laikā tiek pārdalīti un atbrīvoti cīpslas saaugumi.
Bursas ekscīzija


Bursas ir ar šķidrumu pildīti maisiņi, kas darbojas kā spilventiņi starp cīpslām un citām locītavas struktūrām.

Bursīts ir gļotsomiņas iekaisums. Operācijas laikā ārsts veic iekaisušās gļotsomiņas rezekciju.

Bursītu izraisa sasitums, pārslodze skrienot, lecot, nepareiza stāja u.c. iemesli.

Ginekoloģijas operācijas (veic dr. Natālija Gailīte, Ilze Smiltāne, Māris Arājs, Sergejs Tarasovs, Jurģis Vītols, Alise Vigule, Elīna Lauva)

Quem garante o meu consórcio?


O CONSÓRCIO CARLESSI, como é conhecido, é uma empresa autorizada e fiscalizada pelo Banco Central do Brasil a constituir grupos de consórcios, também é afiliada a ABAC - Associação Brasileira de Administradoras de Consórcios, que desempenha papel essencial no aperfeiçoamento das normas e demais mecanismos do sistema.
Qual é o papel do Consórcio Carlessi como administradora?


O Consórcio Carlessi administra, organiza e gerencia os grupos formados pelos consorciados, cumprindo sempre as determinações e os requisitos exigidos pelo Banco Central do Brasil, garantindo a você e ao grupo, a participação no consórcio. Se você deseja saber mais sobre empresas autorizadas a constituir grupos de consórcio ligue para: 0800 979 2345 (Banco Central do Brasil).
Como são formados os grupos?


Para formar um grupo, é necessário que tenha no dia da inauguração um saldo de caixa para contemplar o bem de maior valor. Outra grande vantagem que o Consórcio Carlessi oferece a você é a rapidez na formação de grupos consorciados.
O que é seguro prestamista?


O seguro prestamista é um seguro de vida em grupo, que assegura a tranquilidade da família e do grupo, no caso de sinistro do consorciado. Desta forma, caso ocorra algo ao segurado que esteja dentro dos critérios de cobertura, a cota será quitada. A cobertura se dará para os casos de morte natural ou acidental, invalidez permanente e total, por acidente, tendo como objetivo a liquidação/amortização do débito da operação de consórcio.
Quais são as formas de contemplações?


São nas assembleias que os consorciados são contemplados, por meio de sorteios ou lances. Para participar da assembleia, você deverá ter pago sua mensalidade até a data do vencimento. O pagamento após o vencimento, mesmo antes do dia da assembleia, impossibilita o consorciado de ser contemplado (sorteio ou lance).
O que fazer quando eu for contemplado?


Após receber a comunicação da contemplação por SORTEIO ou LANCE, a administradora encaminhará a documentação necessária para retirada de seu crédito. Com toda documentação solicitada em mãos, será realizada a análise de crédito. Após aprovação, será autorizada a compra do bem.
Existe desconto para quitações?


No consórcio o desconto não acontece, pois não cobramos juros, mas sim, taxa fixa de administração.
Quitação gera contemplação?


A quitação não gera contemplação automática, pois ela ocorrerá exclusivamente por sorteio ou lance. Caso você queira quitar a sua cota poderá ofertar um lance com possibilidade de contemplação e quitação da cota.
Existe um prazo para a contemplação?


Não, a contemplação poderá ocorrer desde a primeira assembleia até a última. A realização dos sorteios ocorre igualmente entre todos os participantes do grupo.
Como e onde são realizadas as assembléias?


As assembléias acontecem até o terceiro dia após o vencimento da parcela, de acordo com o calendário pré-determinado no demonstrativo mensal. Endereço: Rua Rui Barbosa, 1360 1° andar, Centro - Turvo - SC, CEP: 88930-000. Fone: (48) 3525-8820. Horário: 16:00.
Como são feitos os sorteios?


Os sorteios são feitos através de bolas numeradas em globo.
Onde posso conferir os resultados?


Os resultados das cotas vencedoras, tanto por sorteio quanto por lance, estarão disponíveis no site do Consórcio Carlessi (www.consorciocarlessi.com.br). Acompanhe tudo de perto através da Área do Cliente.
Como ofertar um lance?


Você pode encaminhar sua oferta de lance neste site, na Área do Cliente, por telefone: (48)3525-8820 ou e-mail atendimento02@consorciocarlessi.com.br.
Se houver empate no lance?


Se houver empate entre dois ou mais lances, será feito um desempate pela pedra chave.
Como antecipar o pagamento das parcelas?


As antecipações serão sempre na ordem inversa. Entre em contato com a administradora pelo telefone: 48-3525-8820 ou e-mail: atendimento02@consorciocarlessi.com.br e solicite a geração da(s) parcela(s) que deseja antecipar. Depois de geradas, você poderá imprimir na Área do Cliente.
Como fazer a transferência da cota?


Você pode transferir a sua cota para outras pessoas, desde que esteja com as prestações em dia.
Não recebi o demonstrativo de cobrança, como faço para pagar?


Na Área do Cliente, faça a emissão da 2ª via do boleto de pagamento. É muito importante você manter atualizado seu endereço, e-mail e número do celular, pois você receberá seu demonstrativo por estas vias.
Moro no exterior, posso comprar um consórcio?


Sim! Na compra da cota você deverá informar um endereço de correspondência no Brasil e nomear um representante legal para representá-lo, quando necessário, perante o consórcio, sendo que o acompanhamento do plano poderá ser feito através de nosso site ou por email.
O Consórcio Carlessi cobra taxa de adesão?


Não. Somente o pagamento da primeira parcela.
O que preciso apresentar para adquirir um consórcio?


Para aquisição do consórcio, você deverá apresentar documentos pessoais (CPF e RG) e endereço para recebimento de correspondências.

Uroloģijas operācijas (veic dr. Guntis Smiltāns)

Quem garante o meu consórcio?


O CONSÓRCIO CARLESSI, como é conhecido, é uma empresa autorizada e fiscalizada pelo Banco Central do Brasil a constituir grupos de consórcios, também é afiliada a ABAC - Associação Brasileira de Administradoras de Consórcios, que desempenha papel essencial no aperfeiçoamento das normas e demais mecanismos do sistema.
Qual é o papel do Consórcio Carlessi como administradora?


O Consórcio Carlessi administra, organiza e gerencia os grupos formados pelos consorciados, cumprindo sempre as determinações e os requisitos exigidos pelo Banco Central do Brasil, garantindo a você e ao grupo, a participação no consórcio. Se você deseja saber mais sobre empresas autorizadas a constituir grupos de consórcio ligue para: 0800 979 2345 (Banco Central do Brasil).
Como são formados os grupos?


Para formar um grupo, é necessário que tenha no dia da inauguração um saldo de caixa para contemplar o bem de maior valor. Outra grande vantagem que o Consórcio Carlessi oferece a você é a rapidez na formação de grupos consorciados.
O que é seguro prestamista?


O seguro prestamista é um seguro de vida em grupo, que assegura a tranquilidade da família e do grupo, no caso de sinistro do consorciado. Desta forma, caso ocorra algo ao segurado que esteja dentro dos critérios de cobertura, a cota será quitada. A cobertura se dará para os casos de morte natural ou acidental, invalidez permanente e total, por acidente, tendo como objetivo a liquidação/amortização do débito da operação de consórcio.
Quais são as formas de contemplações?


São nas assembleias que os consorciados são contemplados, por meio de sorteios ou lances. Para participar da assembleia, você deverá ter pago sua mensalidade até a data do vencimento. O pagamento após o vencimento, mesmo antes do dia da assembleia, impossibilita o consorciado de ser contemplado (sorteio ou lance).
O que fazer quando eu for contemplado?


Após receber a comunicação da contemplação por SORTEIO ou LANCE, a administradora encaminhará a documentação necessária para retirada de seu crédito. Com toda documentação solicitada em mãos, será realizada a análise de crédito. Após aprovação, será autorizada a compra do bem.
Existe desconto para quitações?


No consórcio o desconto não acontece, pois não cobramos juros, mas sim, taxa fixa de administração.
Quitação gera contemplação?


A quitação não gera contemplação automática, pois ela ocorrerá exclusivamente por sorteio ou lance. Caso você queira quitar a sua cota poderá ofertar um lance com possibilidade de contemplação e quitação da cota.
Existe um prazo para a contemplação?


Não, a contemplação poderá ocorrer desde a primeira assembleia até a última. A realização dos sorteios ocorre igualmente entre todos os participantes do grupo.
Como e onde são realizadas as assembléias?


As assembléias acontecem até o terceiro dia após o vencimento da parcela, de acordo com o calendário pré-determinado no demonstrativo mensal. Endereço: Rua Rui Barbosa, 1360 1° andar, Centro - Turvo - SC, CEP: 88930-000. Fone: (48) 3525-8820. Horário: 16:00.
Como são feitos os sorteios?


Os sorteios são feitos através de bolas numeradas em globo.
Onde posso conferir os resultados?


Os resultados das cotas vencedoras, tanto por sorteio quanto por lance, estarão disponíveis no site do Consórcio Carlessi (www.consorciocarlessi.com.br). Acompanhe tudo de perto através da Área do Cliente.
Como ofertar um lance?


Você pode encaminhar sua oferta de lance neste site, na Área do Cliente, por telefone: (48)3525-8820 ou e-mail atendimento02@consorciocarlessi.com.br.
Se houver empate no lance?


Se houver empate entre dois ou mais lances, será feito um desempate pela pedra chave.
Como antecipar o pagamento das parcelas?


As antecipações serão sempre na ordem inversa. Entre em contato com a administradora pelo telefone: 48-3525-8820 ou e-mail: atendimento02@consorciocarlessi.com.br e solicite a geração da(s) parcela(s) que deseja antecipar. Depois de geradas, você poderá imprimir na Área do Cliente.
Como fazer a transferência da cota?


Você pode transferir a sua cota para outras pessoas, desde que esteja com as prestações em dia.
Não recebi o demonstrativo de cobrança, como faço para pagar?


Na Área do Cliente, faça a emissão da 2ª via do boleto de pagamento. É muito importante você manter atualizado seu endereço, e-mail e número do celular, pois você receberá seu demonstrativo por estas vias.
Moro no exterior, posso comprar um consórcio?


Sim! Na compra da cota você deverá informar um endereço de correspondência no Brasil e nomear um representante legal para representá-lo, quando necessário, perante o consórcio, sendo que o acompanhamento do plano poderá ser feito através de nosso site ou por email.
O Consórcio Carlessi cobra taxa de adesão?


Não. Somente o pagamento da primeira parcela.
O que preciso apresentar para adquirir um consórcio?


Para aquisição do consórcio, você deverá apresentar documentos pessoais (CPF e RG) e endereço para recebimento de correspondências.

Jebkurai operācijai ir iespējamas komplikācijas infekcija, asiņošana; laparoskopiskām operācijām – iekšējo orgānu bojājumi. Nereti laparoskopisku operāciju laikā ķirurgam nākas pāriet uz laparotomisku operāciju.

Par iespējamām komplikācijām un citiem ar operāciju saistītiem jautājumiem vērsties pie ārsta - speciālista.

Aktualitātes

© 2020 KULDĪGAS SLIMNĪCA

+371 63374000