BĒRNU NODAĻA

Informējam, ka Covid-19 izplatības laikā Bērnu nodaļa ir pārcelta uz citām telpām. Gadījumā, kad nepieciešams sazināties ar nodaļas medicīnas māsām, aicinām zvanīt pa tālruni 63374021 vai 63374010 un lūgt savienot ar Bērnu nodaļu.

Bērnu nodaļā diagnosticē un ārstē bērnus no to pirmajām dzīves dienām līdz 18 gadu vecumam. Bērniem līdz 18 gadu vecumam ārstēšanos slimnīcā apmaksā valsts (t.sk. pacienta iemaksu).

Bērnu slimību ārstēšana:

  • vīrusu un bakteriālas infekcijas

  • elpceļu saslimšanas

  • urīnceļu infekcijas

  • nieru saslimšanas

  • gastroenteroloģiskas saslimšanas

  • alerģiskas saslimšanas

Kontaktinformācija:

Nodaļa atrodas Kuldīgas slimnīcas 2. stāvā

  • Ārsti 63374020

  • Medicīnas māsas 63374021

Dažādu saslimšanu gadījumos tiek piesaistīti citu specialitāšu speciālisti un pieejami dažādi izmeklējumi – gan laboratoriskie, gan radioloģijas (rentgens, datortomogrāfija, ultrasonogrāfija u.c.). Ātrākam atveseļošanās procesam vajadzības gadījumā bērniem var tikt norīkota arī ārstnieciskā fizioterapija. Nodaļas dienas stacionārā ar ārsta nosūtījumu bērni var saņemt nozīmēto terapiju.

Palātā kopā ar bērnu iespējams palikt arī vienam no vecākiem, maksājot tikai par ēdināšanu. Māmiņas, kuras baro mazuli ar krūti, saņem arī bezmaksas ēdināšanu.

Nodaļā pieejama virtuve, kurā vecāki var uzvārīt tēju vai ledusskapī uzglabāt ēdienu un nepieciešamības gadījumā sagatavot nelielu maltīti.

Bērni var pavadīt laiku rotaļu istabā, kurā atrodamas dažādas izklaides – izglītojošas un attīstošas rotaļlietas, puzles, grāmatas u.c.

Ievērībai! Uz slimnīcu līdzi jāņem iepriekšējie izraksti, izmeklējumu rezultāti, higiēnas piederumi.

Kuldīgas slimnīca sadarbojas ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas speciālistiem, kas dod iespēju sarežģītās situācijās saņemt konsultācijas un rekomendācijas par ārstēšanu, vai nepieciešamības gadījumā pārvest bērnus uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu.

Nodaļas vadītāja

pediatre, neonatoloģe 

Ramona Irbe

Ārste

Dace Dzene

Ārste

Silvija Inta

Vecākā māsa

Līga Vera

Dežurējošā pediatre

Ilze Pūpoliņa

Dežurējošā pediatre

Linda Pūpola

Dežurējošā pediatre

Solvita Čudare

© 2020 KULDĪGAS SLIMNĪCA

+371 63374000