top of page
cuska.png

BĒRNU NODAĻA

 Gadījumā, kad nepieciešams sazināties ar nodaļas medicīnas māsām, aicinām zvanīt pa tālruni 63374021 vai 63374010 un lūgt savienot ar Bērnu nodaļu.

Bērnu nodaļā diagnosticē un ārstē bērnus no to pirmajām dzīves dienām līdz 18 gadu vecumam. Bērniem līdz 18 gadu vecumam ārstēšanos slimnīcā apmaksā valsts (t.sk. pacienta iemaksu).

Bērnu slimību ārstēšana:

  • vīrusu un bakteriālas infekcijas

  • elpceļu saslimšanas

  • urīnceļu infekcijas

  • nieru saslimšanas

  • gastroenteroloģiskas saslimšanas

  • alerģiskas saslimšanas

Kontaktinformācija:

Nodaļa atrodas Kuldīgas slimnīcas 3. stāvā

  • Ārsti 63374020

  • Medicīnas māsas 63374021

Dažādu saslimšanu gadījumos tiek piesaistīti citu specialitāšu speciālisti un pieejami dažādi izmeklējumi – gan laboratoriskie, gan radioloģijas (rentgens, datortomogrāfija, ultrasonogrāfija u.c.). Ātrākam atveseļošanās procesam vajadzības gadījumā bērniem var tikt norīkota arī ārstnieciskā fizioterapija. Nodaļas dienas stacionārā ar ārsta nosūtījumu bērni var saņemt nozīmēto terapiju.

Palātā kopā ar bērnu iespējams palikt arī vienam no vecākiem, maksājot tikai par ēdināšanu. Māmiņas, kuras baro mazuli ar krūti, saņem arī bezmaksas ēdināšanu.

Nodaļā pieejama virtuve, kurā vecāki var uzvārīt tēju vai ledusskapī uzglabāt ēdienu un nepieciešamības gadījumā sagatavot nelielu maltīti.

Bērni var pavadīt laiku rotaļu istabā, kurā atrodamas dažādas izklaides – izglītojošas un attīstošas rotaļlietas, puzles, grāmatas u.c.

Ievērībai! Uz slimnīcu līdzi jāņem iepriekšējie izraksti, izmeklējumu rezultāti, higiēnas piederumi.

Kuldīgas slimnīca sadarbojas ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas speciālistiem, kas dod iespēju sarežģītās situācijās saņemt konsultācijas un rekomendācijas par ārstēšanu, vai nepieciešamības gadījumā pārvest bērnus uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu.

5.jpg

Nodaļas vadītāja
Ieva Zemarāja

Silvija-Inta.jpg

Dežurējošā pediatre
Silvija Inta

Liga-Vera.jpg

Vecākā māsa
Līga Vera

Dace-Dzene.jpg

Dežurējošā pediatre
Dace Dzene

5.jpg

Pediatre
Ieva Siliņa

Čudare_edited.jpg

Dežurējošā pediatre
Solvita Čudare

ilze-pupolina.jpg

Dežurējošā pediatre
Ilze Pūpoliņa

bottom of page