top of page
cuska.png

RADIOLOĢIJAS NODAĻA

Par pakalpojumu pieejamību un pierakstu aicinām sazināties ar SIA “Vizuālā diagnostika” Kuldīgas filiāles reģistratūru:

 Rentgena (Rg) izmeklējumi pieejami darba dienās no pulksten 10.00 - 16.00 bez pieraksta. 

Ja nepieciešams veikt pierakstu uz kādu no radioloģijas nodaļas izmeklējumiem, uzdot sev interesējošu jautājumu, vai saņemt kādu citu detalizētu informāciju, kas saistīta ar radioloģijas nodaļu, aicinām apmeklētājus zvanīt pa tālruni 63374025 vai 29100074, vai vērsties klātienē Kuldīgas slimnīcas 1. stāvā.

Atgādinām, ka Kuldīgas slimnīcas radioloģijas nodaļas pakalpojumus nodrošina SIA “Vizuālā diagnostika”, līdz ar to Kuldīgas slimnīcas reģistratūra nevar sniegt informāciju par pierakstu uz radioloģijas nodaļas izmeklējumiem, nodaļas speciālistu pieņemšanas laikiem vai citiem ar nodaļu saistītiem jautājumiem.

 

Vairāk par pakalpojumiem www.vizualadiagnostika.lv

Kontaktinformācija:

Kuldīgas slimnīcas 1. stāvs, Aizputes iela 22, Kuldīga

Pieraksts un informācija pa tālruni 63374025 vai 29100074

Reģistratūras darba laiks:

darba dienās 8.00-18.00,

sestdien, svētdien - slēgts.

Radioloģijas nodaļā iespējams veikt izmeklējumus:

  • datortomogrāfiju (CT) galvai un deguna blakus dobumiem, mugurkaulājam, kaulu un locītavu sistēmai, vēdera dobumam, mazajam iegurnim, retroperitoneālajai telpai (nieres, urīnvadi, virsnieres, aizkuņģa dziedzeris, un divpadsmitpirkstu zarnas lielākā daļa) un krūškurvja orgāniem. Savukārt CT angiogrāfija tiek veikta galvas un kakla asinsvadiem.

  • magnētisko rezonansi (MR). Iespējams diagnosticēt pacienta centrālo nervu sistēmu, galvas un muguras smadzenes, mīstos audus, kaulu un locītavu sistēmas (veic tikai lielajām locītavām, piemēram, iegurņa, ceļu, plecu, bet neveic mazajām locītavām – elkoņu, pirkstu vai plauktas). Iespējams vizualizēt locītavu saites, skrimšļaudus, meniskus, un iegūt ļoti detalizētu un precīzu informāciju. MR angiogrāfija tiek veikta galvas un kakla asinsvadiem.

  • ultrasonogrāfiju – vēdera dobuma orgāniem, t.sk. nierēm un urīnceļiem, vairogdziedzerim, kakla limfmezglu un siekalu dziedzeriem, piena dziedzeriem, mazā iegurņa orgāniem (priekšdziedzeriem vīriešiem un sieviešu reproduktīvajiem orgāniem – dzemdei, olnīcām), augļa izmeklēšanai grūtniecēm.

  • rentgenu – galvaskausam un sejas kauliem, mugurkaula, kakla, krūšu un jostas daļas kauliem, astes kaulam, iegurņa kaulam, kāju un roku kauliem, krūšu kurvja orgāniem.

  • mamogrāfiju, jeb krūts audu rentgenoloģiska izmeklēšanu ar zemas intensitātes rentgenstarojumu.

  • holtera monitorēšanu, kura ietvaros tiek veikts 18 līdz 24 stundu EKG pieraksts, lai novērtētu pacienta sirds ritma traucējumus.

Izmeklējumi pieejami par maksu, ar apdrošināšanas polisi vai valsts piešķirtā finansējuma ietvaros ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu, kuram ir līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu.

bottom of page